WF 2017 - R5 - Donington Park

07/03/2017 - 11:07
Sync
Tomasz Bartkiewicz
User
Registration: 10/10/2014 - 16:39
WF 2017 - R5 - Donington Park
Data: 2017.03.12
* Komentarze do weekendu *
---------------------------------------------------

Cześć chłopaki, mam sprawę. Generalnie zawsze sam rzeźbię setup-a i zazwyczaj troszkę muszę posiedzieć żeby podgonić środek stawki. Sprawa jest taka że jestem nadal na urlopie i wrócę do domu myślę około 23:00 w sobotę. Niedziela będzie dniem innych obowiązków ale też dniem ciułania limitu okrążeń i wczuwania się w tor.

Byłoby dla mnie niezmiernie pomocne gdyby ktoś mógłby mi podesłać zawieszenie na ten tor, bo na to najwięcej czasu zawsze tracę, a resztę sobie ogarnę przed GP w niedzielę.

:) Jak nie będzie odzewu to też spoko, ale chciałbym skupić się na jeździe zamiast setupie by móc coś tam powalczyć sobie z kimś.
(ewentualny email ten sam co mam w profilu). Jakby co od razu serdeczne "DZIĘKI" dobrej duszyczce :)
08/03/2017 - 19:38
Danonak
Wojciech Osadowski
User
Registration: 30/06/2013 - 22:24
A własnie! Jak będzie ze skinami? Jedziemy na domyślnych i najwyżej się będą powtarzać czy będzie można podesłać własne skiny?
08/03/2017 - 20:08
IRG Administration
EMPEROR
Administrator
Registration: 09/03/2013 - 17:27
Jedziemy na tych z Gry
12/03/2017 - 23:23
Sync
Tomasz Bartkiewicz
User
Registration: 10/10/2014 - 16:39
Podsumowanie (moje prywatne):

Chciałem wszystkim zawodnikom podziękować za wspólną rywalizację. Żałuję że 2 pierwsze wyścigi musiałem opuścić z powodu awarii internetu. Bardzo fajna rywalizacja. Dziękuję za walkę. Mam nadzieję że mimo że mam niższe tempo przysporzyłem paru osobą pracy na torze w sensie pozytywnym i wartość uczestnictwa mojego w tym pucharze była na "+" a nie "-". Starałem się maksymalnie być fair-play na torze.

Dzięki dla administracji i komentatorów w studio za poświęcony czas i chęci zorganizowania tego w bardzo ciekawy sposób dla Nas i osób trzecich.
Edited by: Sync - Sun, 12/03/2017 - 23:24
13/03/2017 - 00:00
Danonak
Wojciech Osadowski
User
Registration: 30/06/2013 - 22:24
Dobra, na początek coś o dzisiejszej rundzie.
Mam lekki niesmak po carmagedonie który się odbył w obu wyścigach na początku, no ale błędy ludzie się zwyczajnie zdarzają i mam nadzieje, że dzisiaj to zwyczajnie zbieg okoliczności, że było ich aż tyle. Co do moich osobistych odczuć w wyścigu to R1 na początku podniosło mi się trochę ciśnienie, do tego nie wbiłem biegu na starcie i na dzień dobry musiałem gonić Szymona który chyba jako jedyny mógł mi zagrozić w klasyfikacji indywidualnej. Całe szczęście dla mnie przy wejściu do szykany Szymona zarzuciło (mnie z resztą też, ale jakoś szybciej sobie z bolidem poradziłem) i wróciłem na P2. Zaraz w nawrocie Forlorn chciał zrobić divebombe, ale jakoś z tego wyszliśmy cało i dalej wyścig był bez większej historii, bo Sebastiana nawet nie próbowałem gonić (no bo po co ryzykować) i patrzyłem tylko co robi Szymon

W R2 start znowu nie zatrybił, ale to nie z mojej winy tym razem. Ktoś przede mną zaspał więc trzeba było wcisnąć hamulec i poczekać aż śpioch się rozbuja. Dalej w T3 spin po kontakcie z Forlornem i szybki powrót na tor. Całe szczęście dla mnie, że w T4 inny też pospinowali i moja strata nie była aż tak wielka. Po przygodach na początku obejrzałem tylko jak w T1 Forlorn spinuje chyba w bandę, a ja zacząłem sobie spokojnie jechać wiedząc, że nawet jeśli Szymon wygra wyścig, to żeby przegrać w klasyfikacji indywidualnej musiałbym przyjechać poniżej P12. Tak więc spokojnie, bez wielkiego ciśnienia jechałem za Kamilem Karusiem, stoczyliśmy fajną czystą walkę i po wyprzedzeniu Kamila zacząłem gonić chyba P4 czyli Sync'a. W tym wszystkim Szymon jeszcze zespinował gdzieś i spadł daleko do tyłu, a ja mogłem się cieszyć z naprawę mądrej i czystej walki z Syncem, Luu i Mariuszem. Mariusz co prawda nie ogarnął w szykanie trochę i niefortunnie rzuciło mu tyłkiem, co poskutkowało naszych wspólnym spinem, ale po tej przygodzie pozbierałem się na tor i na P5 za Pawłem Mrówką dokulałem się do mety. Tutaj jeszcze przeprosiny dla Pawła, bo mógł dostać zawału w szykanie widząc szybko zbliżający się zielony bolid w lusterkach. Przegapiłem punkt dohamowania i ratowałem się uciekając tak, żeby nie uderzyć Cię w tył, więc sorki, za stresik :)

A teraz słów kilka o sezonie który dobiegł do końca.
Podziękowania dla Adminów za to, że zorganizowali sezon i trzymali nad nim pieczę (czasem wychodziło to lepiej, czasem gorzej, ale podziękowania i tak się należą). Podziękowania również dla sekcji transmisyjnej, że pomimo braku wypłat zdecydowali się pojechać na każdy z torów i relacjonować to wszystkich słuchaczom. Podziękowania dla wszystkich kierowców którzy pojawili się na torach i miałem się okazję z nimi pościgać. Sezon dobiega końca, czekamy na oficjalne wyniki, a chętni przygotowywać się pewnie będą do startów w nadchodzącym sezonie F1. Tak więc życzę powodzenia adminom i reszcie towarzystwa, a moda wrzucam do prywatnej biblioteki "Modów Fajnych" bo faktycznie mod jest pozytywny i warty ponownego odkurzenia w przyszłości.
13/03/2017 - 18:18
Pawel Lewandowski
Pawel Lewandowski
User
Registration: 22/09/2016 - 14:41
To kilka slow rowniez ja dodam.
Nie nastawialem sie na nic i taki wynik rowniez uzyskalem.
R1 moglo byc dobrze niestety wyszlo inaczej, z jakiegos powodu dostalem CL po raz pierwszy na rF2.
R2 no i tu wina jest moja bo postanowilem sterowniki aktualizowac przed wyscigiem, cos sie pogryzlo i mialem momentami pokaz slajdow.
Nie wyspinowalem w T1 i nie zaliczylem bandy poprostu ALT+TAB i sprawdzenie czy cos w tle sie nie dzieje.

Skoro juz przetaczamy tematy osob to:
Danonak 3 monitory nie maja nic do sytuacji ktora byla miedzy nami.
Obazasz kogo popadnie i tym razem padlo na mnie, mialem Ci odpisac wczoraj ale sie powstrzymalem bo intelicencji mi nie brakuje i potrafie zapanowac nad emocjami. Czasami pozwalam sobie na wybuch ale wiem ze osoba ktorej sie dostanie to zrozumie.
Zrobiles to poraz kolejny i ostatni.
Nastepnym razem dostaniesz BANA ktorego Ci wrecze nie czekajac na mr_jaro.
Mam wrazenie ze chyba jestes jak te rozkapryszone dziecko ktore winni wszystkich i wszystko nie patrzac na siebie, no ale moge sie mylic(oby).
Opanuj emocje przemysl 3 razy i pisz. Jezdzij, wygrywaj baw sie dobrze ale nie probuj dyktowac kto co ma robic i dla czego.
13/03/2017 - 18:27
modlicha
Piotr Wojdylo
Administrator
Registration: 15/06/2014 - 18:34
nick: Tutaj jeszcze przeprosiny dla Pawła, bo mógł dostać zawału w szykanie widząc szybko zbliżający się zielony bolid w lusterkach. Przegapiłem punkt dohamowania i ratowałem się uciekając tak, żeby nie uderzyć Cię w tył, więc sorki, za stresik :)

Myślę, że Paweł (Mrówka) doskonale rozumie teraz co ja czułem jak szarżował na mnie :P. Gdybym nie odkręcił nie byłoby co zbierać z nas.

Generalnie bardzo fajny ten mod. Jak najbardziej do odkurzenia, nawet te hamulce można przełknąć, bo to dodatkowe get real z przegrzewającymi się hamulcami i kolejna rzecz na która trzeba uważać. ;)
Szkoda , że "normalny" tor był dopiero na koniec i szkoda, że koncepcją administracji były szweckie popierdułki zamiast wędrówka po "nieczynnych" torach F1 jak Donington właśnie.

Ale złapałem bakcyla OW - tylko nie wiem czy F1 nie będzie dla mnie za szybka. Z tego co jeździłem to chyba nie ogarnę :D
Edited by: modlicha - Mon, 13/03/2017 - 18:38

13/03/2017 - 23:32
LuuuuuKaS
Lukasz Krawczuk
User
Registration: 18/03/2013 - 11:24
Kwal: P11
Race 1: P7
Race 2: P1

Jak zwykle ostatnio z braku czasu ledwo zrobiłem limit i skutkowało to słabym Kwalem oraz pierwszym wyścigiem, drugi wyścig z bagażem doświadczeń i lepszym wyczuciem toru mogłem ruszyć po dobry wynik, zakończyło się moim jedynym zwycięstwem w Winter Formula 2017 i cieszę się że na jednym z moich ulubionych torów jakim jest Donington zdobyłem P1. Dziękuję za wspólną jazdę całego sezonu mojemu teammate'owi Kamilowi Karusiowi. Mariusz takie tempo jak miałeś w R2 na Doni to szacun, a wyprzedzić Ciebie to było niemożliwe, nawet Danonak nie dał rady :) Dziena też wszystkim z którymi przyszło mi walczyć na Donington oraz poprzednich wyścigach.

Dzięki za ten sezon, bardzo fajny mod, niby gridy nie były wypełnione tak jak na SMP ale na każdym wyścigu miałem sporo walki i nie było okazji żeby się nudzić, miejsce moje na koniec sezonu adekwatne to mojego przygotowania i czasu poświęconego na treningi, mimo wszystko będę pozytywnie wspominał WF 2017.