WF 2017 - R3 - Palm Beach Road Course

13/02/2017 - 12:43
Danonak
Wojciech Osadowski
User
Registration: 30/06/2013 - 22:24
No to ja tak od siebie powiem, że w simracingu trzeba mieć również szczęście ;)

13/02/2017 - 17:39
pocisk
User
Registration: 17/03/2013 - 15:09
Ze swojej strony przepraszam za T1 w R1 - wyobracałem tam jakiś czarny bolid, a nie miałem jak zjechać na bok żeby innych nie zahaczyć. Co prawda potem wszystkich poprzepuszczałem, ale z pewnością zepsułem temu komuś start. Jeszcze raz sorry.

O wyścigach wiele powiedzieć nie mogę, tylko tyle, że powoli odrdzewiam ale jeszcze trochę trzeba popracować nad stabilnością (szczególnie seta). Fajna walka w czołówce na początku R2, potem zbyt hardkorowy set dał się we znaki: przegrzewające się hample i za niskie tylne skrzydło. Kilka spinów i strata kilku pozycji.
Ale modzik GP3 - palce lizać. Fun po całości.

Fajny materiał Wojtek - jeszcze raz gratulacje wygranej.

13/02/2017 - 22:48
LuuuuuKaS
Lukasz Krawczuk
User
Registration: 18/03/2013 - 11:24
Kwalifikacja: brak limitu start z box
Wyścig 1: DNF
Wyścig 2: P3

2 okrążenia zabrakły żeby wyrobić limit, ale nic to. W pierwszym wyścigu po starcie z boksu udało się wyprzedzić kilka osób ale kończę na bandzie przez własny błąd. Drugi wyścig wynagrodził mi kwale i R1, z ostatniego 16 miejsca przez cały wyścig przebijałem się do przodu żeby na 3 minuty przed końcem uplasować się na 3 miejscu i zaraz za Pawłem Mrówką wjechać na metę. Wyścig prawie bezbłędny i o dziwo mimo słabego przygotowania i nieznajomości tego toru wcześniej, bardzo mi on podpasował i jechało mi się bardzo fajnie przez te 35 min. Marek Cieślak - dzięki za walkę przez kilka kółek.

Razem z Kamilem Karusiem moim teammate'em zdobyliśmy trochę punktów dla zespołu i liczymy na dobre tempo do końca sezonu.
Dziękuję wszystkim za wyścigi na Palm Beach i do zoba na następnym torze.