GP Singapuru - komentarze

12/09/2016 - 21:52
pocisk
User
Registration: 17/03/2013 - 15:09
2 szybkie zapytania ode mnie:

1) Jedziemy w nocy?

2) Będzie transmisja? ;)
Edited by: pocisk - Mon, 12/09/2016 - 22:12

19/09/2016 - 09:11
Marek Cieslak
User
Registration: 20/08/2013 - 22:28
I jak tam wyścig? :)
Edited by: Marek Cieslak - Mon, 19/09/2016 - 09:11

19/09/2016 - 10:53
TAZ
Szymon Poltorak
User
Registration: 25/10/2013 - 11:03
Ja to az musze sie podzielic wrazeniami,nie robie tego czesto ale w takiej sytuacji to obowiazek.Q poszlo prawie po mojej mysli bo mialem zrobic czas na poziomie 1:37:900 i to bylo mozliwe.S1 nie pojechalem na maksa no i s3 stracilem wiele do mojego najlepszego czasu w hl.Mialem zamiar wygrac q ale z W Lukasem rzadko kto wygrywa.Co do samego wyscigu.Kompletnie nie rozumiem o co chodzilo.Poczatkowo jechalem nawet nie wiedzac ze pada deszcz,pozniej jak juz W Lukas sie rozwalil domyslilem sie ze pada.Ciemno tak ze nie widzialem w ktora strone zakret idzie no i jakies czarne smugi za somochodami,poczatkowo o czym pomyslalem ze wszystkim hamulce siadaja i maja problem.Ja sobie chlodzenia zwiekszylem i chyba to tez byl powod gorszego czasu w q. U mnie deszcz wcale nie padal,hud mi pokazywal ze na track on jest 0 % a na track off jest tam jakas woda.jechalem na softach za adrianem ktory nie wiem czy poprawnie mnie wyprzedzil na T1,ale to juz niewazne.Tempo mialem tak jak on gdy juz wiedzialem ze jest deszcz musialem troche inaczej jechac i kontrolowac gaz.Softy nie nadawaly sie juz do jazdy wiec postanowilem zmienic na wety.Wety to byla porazka totalna.Jeszcze wyjscie do pulpitu na prostej.Wchodze do gry i nie mam przodu,po takich sytuacjach nie chce sie jechac wyscigu.Czulem sie jakbym jechal w piekle.Ciemno,smugi czarne za samochodami,brakowalo latajacych diablow i lawy gdzies na bandach i wymalowane pieklo jak ta lala.

Teraz pytanie do was?Softy nie trzymaly,wety nie trzymaly,intery nie trzymaly?Na jakich niby oponach moznabylo wczoraj jechac w tym deszczu?Generalnie jade juz 2 rok w Egt i nigdy mi rf nie wyskoczyl do pulpitu a w f1 to sie zdarzylo.Po takich bledach rfa i tym ze ten deszcz jest poprostu tak nierealny niechce sie jezdzic i juz wiem czemu ten rfactor jest tak nielubiany przez wielu ludzi,dzieki za jazde.Mialem zamiar przejsc na F1 do konca sezonu i w nastepym startowac od poczatku ale nie widze sensu jak to tak wyglada.Jestem zadowolony z q dzieki W.Kaczce (jego set) bo pozniej to ja nie jechalem tylko staralem sie zrozumiec gdzie sie znajduje...Powo.
19/09/2016 - 11:29
RoosteR
User
Registration: 03/05/2015 - 21:22
Taz tak z ciekawosci bo jezdzisz juz 9 lat chyba. Jestes juz znudzony simracingiem? Bo po dq juz sie odechcialo gt po slabym torze odechcialo sie f1. Chyba sie cos wypalilo
19/09/2016 - 11:38
Kamil Karus
Kamil Karuś
User
Registration: 21/10/2013 - 20:04
Ja wystartowalem z pitu na interach i przez 3 okr sie dobrze jechało, potem nagle przestały trzymać co wydawało sie bardzo dziwne bo ludzie dawali rade na softach jechac. Zmieniłem na wety i jechało się super, ale na 10 okr standardowo już cl :(
19/09/2016 - 11:40
Marek Cieslak
User
Registration: 20/08/2013 - 22:28
Ja jak wszedłem robić screeny do plakatów z tego toru to z miejsca odechciało mi się nawet robić okrążenie tak to słabo wyglądało. W rf1 chyba lepiej to wyglądało. Na transmisji wczoraj też kurcze bardziej antyreklama niż reklama ligi. Ludzie pisali że wygląda to jak pierwsze gry hehe. Na smartfona gry wyglądają lepiej :( Szacun dla komentatorów że im się w ogóle chciało.

19/09/2016 - 12:26
KolmanF1
Mateusz Kolman
User
Registration: 04/07/2016 - 18:54
Hmm... no to i ja się dołączę. Q do duszy za przeproszeniem, wyścig to jeden wielki LAG. O ile w Q i Warmup nie zdarzały się często to w race była już masakra. Nie wiem pewnie to wina mojego sprzętu ale myslałem, że po mini simie będzie ok bo tam nic sie nie działo. Co do aury to przyznam szczerze, że na początku w ogóle nie wiedziałem/widziałem, że pada. Później pit, intery i dalsza walka z masakrą. Cóż, 1szy wyścig na rf2, 1szy na tym modzie choć na suchym już zacząłem kumać o co w modzie chodzi, 1szy w takich warunkach więc wyniku nie ma ale i nie miałem żadnych oczekiwań po prostu chciałem czysto przejechać cały dystans. Nie wyszło, mówi się trudno. Cieszę się jedynie, że nie nabroiłem i nie popsułem wyścigu innym, był delikatny kontakt w T1 z kimś ale byłem po wewnętrznej i to raczej ja nie zostałem zauważony. Bolidy nie ucierpiały więc chyba było ok. Nie wiem czy jest opcja ustawienia sobie mokrego toru na treningi ale jeśli taka będzie to pewnie też na takowym pośmigam choć Senna to ze mnie nie będzie. Ale jak pokazał Singapur, na każde warunki trzeba być przygotowanym. Być może uda się następnym razem powalczyć, o ile na Suzukę sklecę jakiś jeżdżący set, bo widzę prze przy tym modzie to 80 % sukcesu.
Do zobaczenia na torze.
Pozdro
19/09/2016 - 12:31
TAZ
Szymon Poltorak
User
Registration: 25/10/2013 - 11:03
Luker a tobie sie nudzi?Nie masz nic innego do roboty?Czemu nie jechales wczoraj wyscigu w F1?Znudzony,wypalilo sie cos?Jak mi gre wywala do pulpitu to jak mam niby jechac?2 razy mnie wywalilo i poszedlem.Ja jezdze dla przyjemnosci a nie dla takiego czegos.I męczenia sie przed monitorem.
19/09/2016 - 12:58
RoosteR
User
Registration: 03/05/2015 - 21:22
Nie wyjasniles dlaczego. Ja tak znudzony jestem f1, dlatego nie jezdze. W kolejnym sezonie jednak chce sprobowac obu serii zeby zobaczyc w ktorej lepiej sie odnajduje.
19/09/2016 - 20:37
pocisk
User
Registration: 17/03/2013 - 15:09
Marek Cieslak: Ja jak wszedłem robić screeny do plakatów z tego toru to z miejsca odechciało mi się nawet robić okrążenie tak to słabo wyglądało. W rf1 chyba lepiej to wyglądało. Na transmisji wczoraj też kurcze bardziej antyreklama niż reklama ligi. Ludzie pisali że wygląda to jak pierwsze gry hehe. Na smartfona gry wyglądają lepiej :( Szacun dla komentatorów że im się w ogóle chciało.

Wystarczyło zmienić 1 opcję w pliku config.ini:
GFXSafeMode= dać na "1"

Co do transmisji to, tak jak powiedzieliśmy na samym początku (który chyba skasowało), że lecimy na awaryjnym sprzęcie i jakościowo szału nie będzie. Dodatkowo musieliśmy zjechać w dół z rozdziałką bo rwało obraz. W wyścigu też nie było za bardzo czego komentować.
Jak wróci BigMac i będzie sprzęt, to będzie i porządna transmisja.

Co do pogody, to nikt do końca nie wiedział czy na 100% będzie padać i nie było sensu ustawiać 2 dedyka na mokro.
Teraz z pewnością będzie to zmienione tak żeby nie było zaskoczenia.

Peace.