wątpliwości...

04/05/2016 - 08:00
Marek Cieslak
User
Registration: 20/08/2013 - 22:28
Ja nie widzę zbytnio żeby Danonak zmieniał dwa razy tor jazdy. Wyjeżdża po wewnętrznej i jedzie po wewnętrznej. Tylko nie rozumiem czemu zmienia tor jazdy jak już Rosiu zaczyna manewr wyprzedzania? Niby manewr wyprzedzania ale dlaczego nie zjechałes Rosiu po prostu do zewnętrznej tylko tak jakoś niemrawo probowales go wyprzedzieć. Danonak widząc jego w lusterko powinienes jechać prosto. Ogolnie DQ dla obojga i po sprawie haha ;)

04/05/2016 - 09:03
king81
User
Registration: 07/03/2013 - 08:52
wyjazd na prostą wygląda tak - Danonek maks przy prawej - 2 kołą poza białą linią

potem Danon odbija do środka - widać że jedzie po polach startowych - lewe koła auta są po lewej stronie od pól startowych

następnie odbija w prawo bo widzi że Rosiu za nim daje w prawo - i widać ten manewr na filmiku dojeżdża do prawej tak że prawe koła są na prawo od pól startowych

i ponownie odbija w lewo - przykro mi ale Rosiu nie uderza go w tylni zderzak tylko już z boku

typowe wężykowanie aczkolwiek zrobione bardzo subtelnie, jak dla mnie nie fair sugerować 2x że się będzie bronić wewnętrzną a dalej zjeżdżać i próbować bronić best line

porada dla Rosia: jechałeś zbyt fair i zbyt szybko wyszedłeś z drafta - następnym razem w ostatnim momencie wyjdź i trzymaj gościa na maks na brudnym aby przestrzelał hamowanie :)
Edited by: king81 - Wed, 04/05/2016 - 09:07
04/05/2016 - 09:13
Marek Cieslak
User
Registration: 20/08/2013 - 22:28
Jakby tak podzielic tor na pół to danonak na zewnętrzną wjezdza dopiero na ostatnim zdjęciu. No ale fakt jedzie delikatnym węzykiem piwnym.

04/05/2016 - 09:43
rex
Tomasz Sobanski
User
Registration: 10/12/2015 - 21:41
Ja nie wiem co tu roztrząsać. Zwykłe RA i nic poza tym. Danonak się broni i jedzie od wewnętrznej całą prostą i nawet się nie zbliżył do zewnętrznej, na której jest miejsca na jeszcz co najmniej jedno jak nie dwa auta. Rosiu wyprzedza i to On bierze oodpowiedzialność za ewentualną kraksę bo miejsca miał aż nadto. Nie wyprzedza się na żyletki właśnie choćby z takiego powodu jaki zaistniał.

Sorrki, że się uwywnętrzniłem, ale próbujecie wmówić Danonakowi, że zrobił coś czego nie zrobił. Dla mnie nie ma tutaj winnych, a na przyszłość po takim zajściu @rosiu będzie wiedział, że jak się wyprzedza i ma miejsce to trzeba jak w realu od rowerzysty dobry 1m odjechać, bo wiatr allbo jeszcze coś innego nim zatoczy....:D
04/05/2016 - 12:39
rosiu
Pawel Rosiak
User
Registration: 17/03/2013 - 19:35
Dzięki za wszystkie Wasze opinie. Wyciągnę z nich własne wnioski i postaram się, w podobnej sytuacji w przyszłości, zachować sprytniej ;]
Temat do zamknięcia.