GP Bahrain - komentarz po wyścigu

04/04/2016 - 01:10
Danonak
Wojciech Osadowski
User
Registration: 30/06/2013 - 22:24
O samym wyścigu napiszę coś jutro, ale teraz chciałbym podzielić się tym filmikiem :) Roman dzięki jeszcze raz za tą walkę koło w koło na końcu tego wyścigu :)

04/04/2016 - 14:39
PLkris
Kris Kaczmarkiewicz
User
Registration: 28/02/2013 - 19:48
Po Australii......... pogoń za stawką.
Start z ostatniej pozycji, stop&go 30sec wygenerował stratę około 45sec więc sporo.
Strategia M-M-S.
W miarę równa jazda pozwala na osiągniecie P14 co w wyniku w/w sytuacji jest i tak udanym wynikiem a mogło być jeszcze lepiej o co najmniej dwie pozycje ale błędy w końcówce wyścigu pogrzebały taką szansę.
Gratki dla Pociska za wywalczenie tak wysokiej pozycji w wyścigu i podziękowania za pomoc przy secie ;-)

Gratulacje dla pierwszej trójki i wszystkich co dojechali oraz za czysty start w którym nikt nie ucierpiał.

Do zobaczenia na GP Chin.
04/04/2016 - 15:00
G Bulat
Grzegorz Bulat
User
Registration: 17/03/2013 - 21:26
Witam. Przygotowania do wyścigu nie przebiegały najlepiej. Mało czasu na jazdę robi swoje. Ledwo wykręciłem limit. O konstrukcji seta nie wspomnę. Dzięki Pawłowi Mrówce udało się coś poskładać na godzinę przed wyścigiem.
Na dodatek tor którego nienawidzę i nie sprawia mi przyjemności z jazdy, doszła również zmiana sprzętu i przyzwyczajenie do starego robi swoje.

Kwalifikacje: hot lapy jeździłem dopiero na kwalifikacjach więc o jakimś lepszym czasie mogłem tylko pomarzyć.

Wyścig: Start dość dobry T1 spokojne. Później sporo walki z Pociskiem, Romanem, Szymonem.
Nie czułem samochodu i ogólnie jechało mi się bez sensu. Jestem niezadowolony z wyniku oraz z przygotowań. Chce zapomnieć o tym jak najszybciej.
04/04/2016 - 16:44
Makatak
Kamil Anikiej
Administrator
Registration: 20/03/2013 - 18:05
Nie miałem w ostatnim tygodniu za bardzo czasu na jazdę, więc przygotowania zbyt sumienne nie były(nie żeby to znowu było coś dziwnego w moim wypadku :D ). Jeszcze przed samym wyścigiem męczyłem się z kierownicą, której nie mogłem doprowadzić do porządku po ostatnich kombinacjach, ale ostatecznie się udało.

Kwalifikację pojechałem najlepiej jak mogłem po tygodniu przerwy a może i dłużej od rf'a. Wykręciłem kółko poniżej 26, więc plan minimum wykonałem. Start udany, przeskoczyłem kilka pozycji, a po kolizji Adriana z Danonakiem byłem 4. Jechałem na 2 pity: S/M/S, co było całkiem dobrą strategią. Pod koniec wyścigu goniłem Ptasiora, który był 3, jak już byłem zaraz za nim padły mu hamulce, co znacznie ułatwiło mi drogę na podium. Po uzyskaniu 3 miejsca zwolniłem, żeby zaoszczędzić hamulce (tak na wszelki wypadek :P) i spokojnie dojechałem do mety.

O dziwo udany wyścig, nie sądziłem, że dam radę dojechać tak wysoko.

06/04/2016 - 16:16
brato
Tomasz Grobelny
Administrator
Registration: 22/04/2013 - 12:59
Na przygotowania czasu było trochę mało, set produkowany wespół ze smiglem jeszcze w niedzielę przed wyścigiem pozwolił zająć dobrą 4-tą pozycję na starcie.Pomogło szybko zrobione kółko w okolicach 6-8 miejsca.
Start zachowawczy i straciłem pozycję, nie na długo bo po kolizji w t-2 dwóch kierowców przede mną wyjeżdżam na 3 pozycji.
Tempo wyścigowe było zadowalające na pierwszych okrążeniach.Potem w 2-gim sektorze i szykanie po prostej s/m opony nie trzymały jak powinny i Makatak zaczyna mnie gonić. Bo pierwsza dwójka odjechała sobie już prędzej w siną dal.
Potem mała kolizja z Makatakiem, obraca mną i opony zrobiły się ośmiokątne. Przyspieszony zjazd po medy, strategia się psuje. W końcówce wyścigu się to odbija bo Szymon mnie znów wyprzedza. Na domiar złego robi to też pocisk ;D

Na lepsze wyniki trzeba będzie jednak zapracować cięższą pracą nad tempem wyścigowym, w kwalifikacjach jest progres i trzeba to przekuć na lepszy wynik na mecie.
Niezbyt lubiany Bahrajn odfajkowany , z gorszym od spodziewanego wynikiem ale na szczęście pora na bardziej miłe sercu tory, gdzie ze smiglem mamy zamiar odrobić trochę punktów.

Podziękowania za pracę studia i Gtc za jakość stream-u , Relacja miodna, niezły wynik wyświetleń, tak trzymać.
06/04/2016 - 16:23
mr_jaro
Jarosław F.
Administrator
Registration: 16/01/2013 - 23:45
Wynik taki jakiego się spodziewałem przed startem czyli p15. Kompletnie nie idzie mi zrozumienie tego bolidu. Sam wyścig z jedną drobną przygodą więc ok. Muszę lepiej testować opony przed startem bo znowu robiłem pity tak, ze jeszcze ze 15-20 okr dałbym na tych oponach rade przejechać moim tempem.

It's all about THE GAME