Komentarze po Abu Dhabi GP i po sezonie

29/11/2015 - 23:38
smigiel
Piotr Smigielski
Administrator
Registration: 07/03/2013 - 23:57
Tu komentujemy

Król mówi co chce, jak chce i kiedy chce. Bo kto Królowi zabroni?

Fuck political correctness!

29/11/2015 - 23:43
smigiel
Piotr Smigielski
Administrator
Registration: 07/03/2013 - 23:57
Fajny sezon, troszkę frekfencja mnie nie zadowoliła, ale fajnie się go ogładało. Dziękuję wszystkim za udział.

Król mówi co chce, jak chce i kiedy chce. Bo kto Królowi zabroni?

Fuck political correctness!

30/11/2015 - 07:44
RoosteR
User
Registration: 03/05/2015 - 21:22
Gratulacje dla podium calego sezonu
Edited by: RoosteR - Mon, 30/11/2015 - 08:40
30/11/2015 - 10:59
Michal Byrczek
Michał Byrczek
User
Registration: 13/10/2015 - 09:00
Niestety po raz kolejny problem techniczny ;/ obraz i dźwięk stanął na kilka sekund gdy się odblokował byłem już wbity w bandę z palącym się silnikiem ;/
30/11/2015 - 12:49
G Bulat
Grzegorz Bulat
User
Registration: 17/03/2013 - 21:26
Przygotowania do wyścigu nie przebiegały pomyślnie. Dużo pracy i mało czasu na jazdę nie pozwalały aby wczuć się w tor.
Jednak pod koniec tygodnia udało się poskładać dość stabilnego seta który nie zjadał bardzo opon.

Kwalifikacje: Ze względu na karę z poprzedniego GP miałem być cofnięty o 5 pozycji na starcie.
Musiałem się zakwalifikować jak najwyżej aby być blisko czołówki.
Wiedziałem że Adrian i Wojtek są nie do przeskoczenia i tym sposobem udaję się uzyskać P3

Wyścig. Na starcie po karach zawodników jestem na P 7.
Start dość spokojny bez kontaktów i kolizji.
Trzymam się się cały czas za brato i staram się rozgrzać super softy, a był u mnie z tym duży problem.
Gdy udało się wyprzedzić czerwony bolid podkręcam trochę tempo aby gonić Byra.
Na 9 okrążeniu zjeżdżam do boksu po softy. Gdy wracam na tor dochodzi do kontaktu między mną a Byrem. Byru jedzie dalej a ja łapię ogromnego spina. Opon zostaje mi 70 %
Musiałem jechać dość ostrożnie aby nie zepsuć sobie taktyki. Jednak tempo pozwalało gonić Byra i na jednym z zakrętów go wyprzedzić. Miał chyba jakiś problem bo dość dziwnie to wyglądało.
Po drugim zjeździe jechało się dużo lepiej. Tempo pozwalało gonić Ptasiora. Na ostatnim ogrążeniu udaje się go wyprzedzić używająć DRS-u i od drugiego sektora jestem na drugim miejscu.

Chciałem podziękować wszystkim za wspaniały sezon, Administracji za organizację, BbigmacTV-owi & Forlorn-owi za świetne transmisje i oczywiście wszystkim zawodnikom którzy dostarczyli mnóstwo frajdy z rywalizacji.
Pozdrawiam serdecznie.