GP Rosji - komentarze po wyścigu

19/10/2015 - 18:28
pocisk
User
Registration: 17/03/2013 - 15:09
Zapraszam :)

19/10/2015 - 19:18
LuuuuuKaS
Lukasz Krawczuk
User
Registration: 18/03/2013 - 11:24
Kwal: P7
Race: P7

Bardzo fajnie jeździło mi się po tym torze, bolid świetnie się spisywał, na tempo narzekać nie mogłem, ale skopałem taktykę po całości, dodatkowo kilka nie groźnych spinów, kilka lekkich uderzeń w bandę i 2 pity po 11 sekund nie pozwoliły na lepszy wynik niż P7. Z wyniku ostatecznie jestem zadowolony, jakiś tam niedosyt pozostał bo mogłem z Pawłem Mrówką i Grześkiem Bułatem powalczyć o P5, było by na pewno ciekawie.

Dzięki panowie za wspólne ściganie, dozoba na COTA
BicMacTV i Forlorn - relacja poprowadzona Mistrzowsko !
Podziękowania dla Administracji za profesjonalizm pod każdym względem !
Edited by: LuuuuuKaS - Mon, 19/10/2015 - 19:21
19/10/2015 - 19:32
Pawel Mrowka
User
Registration: 22/09/2014 - 22:34
Kwalifikacje poszły dobrze, przynajmniej tak sądzę, a to dlatego, że przejeżdżałem na pustym zbiornik pierwszy raz z tymi ustawieniami i wiedziałem, że tempo na hot lapa za dobre nie będzie. Dlatego uważam, że czas był dobry na moje zamiary w kwalifikacjach.
Wyścig: Tutaj liczyłem jak zwykle na oszczędność opon i tak seta miałem ustawionego. Bez problemu przejechałem na jeden pit. Niestety miałem też błędy, gdzie się zapatrzałem na listę kierowców i wyjazd poza tor, a drugi już poważniejszy gdzie wjechałem troszeczkę za szybko do pitstopu. Kara w postaci przejazdu przez pit i strata dosyć duża.
Ogólnie tor w Sochi nie był mi znany wiec nauka toru do tego szykowanie ustawień jest ciężka. Zostały 3 tory dobrze mi znane także zobaczymy jak mi te pójdą:).
Forma tak jak komentator Paweł (Forlorn) to ujął. Trochę wakacyjny brak czasu, trochę tory nie podeszły, a to ustawienie dobre nie były itd..
Mam nadzieje, że w jakimś wyścigu jeszcze zawalczę:)
Do zobaczenia na następnym GP.