GP Singapuru - komentarze przed i po GP

19/09/2015 - 15:36
IRG Administration
EMPEROR
Administrator
Registration: 09/03/2013 - 17:27
Tu komentujemy

Jak zapewne zauważyliście dokonane zostały zmiany toru - powód oczywisty, chcemy uniknąć kar w wyścigu.
Ale zapewniamy naszych drogich ligowiczów, że nie unikniemy kar za ścinanie po wyścigu. Z cała stanowczością zapeniamy, iż dokonana zostanie weryfikacja za kwalifikacje i wyścig.

Miłej zabawy i udanego wyścigu.
19/09/2015 - 16:24
pocisk
User
Registration: 17/03/2013 - 15:09
Pora wykręcić limit i poćwiczyć jazdę w gridzie. Ktoś reflektuje dzisiaj wieczorem na miniacze?

19/09/2015 - 16:31
Kamil Karus
Kamil Karuś
User
Registration: 21/10/2013 - 20:04
pocisk: Pora wykręcić limit i poćwiczyć jazdę w gridzie. Ktoś reflektuje dzisiaj wieczorem na miniacze?

No jasne, jakoś o 20 czy później?
19/09/2015 - 16:34
pocisk
User
Tak po 20 pasuje

20/09/2015 - 23:55
smigiel
Piotr Smigielski
Administrator
Registration: 07/03/2013 - 23:57
Fajny wyścig...aż się chce wracać....no i relacja super.

Król mówi co chce, jak chce i kiedy chce. Bo kto Królowi zabroni?

Fuck political correctness!

21/09/2015 - 10:29
brato
Tomasz Grobelny
Administrator
Registration: 22/04/2013 - 12:59
Wyścig mi sie bardzo podobał,właściwie to podobała mi się relacja bo po problemach z komputerem spóźniłem się o podobno 1 sek żeby móc wystartować ;(
Poszedłem sobie po drinola żeby ukoić nerwy i minał mnie karambol , dziś obejrzałem go w powtórce.
Dziekuję redakcji za pracę wkładaną w relacje i gratuluję tym którzy dojechali do mety.
do miłego
21/09/2015 - 16:30
G Bulat
Grzegorz Bulat
User
Registration: 17/03/2013 - 21:26
Kwalifikacje: Co tu dużo pisać. Było bardzo ciężko i już na kwalifikacjach było mi bardzo gorąco :) udało się osiągnąć wynik na P3

Wyścig: Start dość dobry. Paweł Mrówka został gdzieś z tyłu, gdy się na nim skupiłem niespodziewanie zjawił się po mojej prawej Marek Cieślak. Udało się obronić trzecie miejsce w T1 ale doszło między nami do kontaktu. Nie wiem jak bolid Marka ale ja miałem uszkodzone zawieszenie z lewego tyłu. Bolid po tym kontakcie prowadził się nie pewnie i musiałem uważać cały czas broniąc trzeciego miejsca.
Po jednym okrążeniu do hamowanie do T1 i BUUMM każdy kto oglądał transmisje widział co się działo. Adrian próbując wrócić na tor wjeżdża wprost pod mój bolid. Nie wiem czy był by ktoś w stanie go ominąć, przynajmniej ja nie dałem rady. Po tym incydencie kulam do pitu ze skrzywioną kierownicą. Z tego wszystkiego zakładam softy i nawet nie wiele myśląc jakoś jadę dalej. Gdyby opony się jakoś trzymały pewnie bym się nie połapał że jadę na innej mieszance. Niestety po dzwonie w Adriana prawa przednia zużywała się w zastraszającym tempie. Ponownie zjeżdżam na wymianę i zakładam mediumy. Niestety nie daję rady jechać. Znowu prawy przód się zużył i nie było sensu zjeżdżać do pitu co 4- okrążeń po nowe opony.

Ostatecznie wycofuję się z wyścigu.
Miałem nadzieję na solidne punkty, a wróciłem z zerowym stanem.

Do następnego.
21/09/2015 - 18:23
pocisk
User
Przed wyścigiem nie nastawiałem się na jakikolwiek wynik - chciałem tylko dojechać w jednym kawałku do mety. Jazda na medach szła mi tutaj koszmarnie. (Nie wiem czy tylko ja mam problemy z dogrzaniem tej mieszanki?). Mimo wszystko rozpaczliwie starałem się utrzymać na torze nie zważając na wyprzedzające mnie bolidy. Przytrafiło się kilka spinów po drodze, ale wciąż wszystko trzymało się kupy. Po zmianie na super softy, bolid prowadził się całkiem inaczej i moja jazda jakby zaczynała nabierać ładu i składu. Pod koniec stawka mocno się rozjechała i dla urozmaicenia rywalizacji postanowiłem ponownie zjechać po nowe SS i powalczyć z Romanem. Bez problemu udało się odzyskać 9 pozycję, ale dalej już poniosła mnie fantazja - chciałem ustrzelić jakiś lepszy czas, a ustrzeliłem sobie przedni spojler na bandzie. Na szczęście było to ostatnie okr. i dojechałem na 10 miejscu. Mam nadzieję, że przy dublowaniu zbytnio nie naprzeszkadzałem szybszym zawodnikom. Jeszcze raz z tego miejsca wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników wczorajszego eventu, bo wyścig był mega wymagający i podziękowania za najlepszą transmisje live dla BigMacka i mr_jaro - super robota Panowie!

Team-mate pakuj mandżur - jedziemy do Japonii! :]

21/09/2015 - 18:30
Marek Cieslak
User
Registration: 20/08/2013 - 22:28
Godzinę przed wyścigiem udało mi się złapać jako takie tempo . W kwalifikacjach popełniałem sporo błędów i nie byłem wstanie skleić dobrego okrążenia, ale i tak piąte miejsce uważam za dobre. Na początku wyścigu udało mi się wystartować wmiare dobrze i próbowałem wciąść Grześka po zewnętrznej niestety było ciasno i doszło do kontaktu. Grzesiek ja miałem uszkodzony przód :). Na drugim okrążeniu zobaczyłem że wyspinował Adrian Kot i ruszył na tor prosto w Bulata. Oczywiście po hamulcach i jakoś wybrnełem, ale z tego co widziałem na relacji nie wyglądało to najlepiej, bo cała ta sytuacja zebrała większe żniwo. Dalej podczas wwysćigu widziałem że W Lukas odjezdza mi więc postanowiłem pojechać na 1 pi stop jadac spokojnie bez jakiś większych przygód .

21/09/2015 - 19:10
PLkris
Kris Kaczmarkiewicz
User
Registration: 28/02/2013 - 19:48
Singapur miał pokazać czy dogadam się wreszcie z tym bolidem czy nie. No i pokazał że jednak specyfikacja kompletnie mi nie leży ;-(.
Limit wykręciłem ale i tak postanowiłem wystartować z PitLine bo nie czułem sie dobrze na ustawieniach jakie sam skleciłem (droga przez męke jak zwykle ;-( ) Start i pojechali...... kiepskie tempo kilka wyprzedzań (w zasadzie oddanych pozycji), mijanych wraków, i na tym koniec szczęsliwie dowiezione 7miejsce i kolejny dojechany wyścig. Ale po za tym to marnie sie jechało brakowało pary.

Relacja jak zwykla cud-miód palce lizać ;-) oby tak dalej no i wyswietleń sporo więc widać duży progress....... oby tak dalej!!!

Dzięki wszystkim za miło spędzony czas

Do zoba na Suzuce, może tam odnajdę swoje tempo którego nigdy nie miałem hehe ;-)