pożegnanie

06/07/2014 - 00:14
Mariusz Z
Mariusz Ziółkowski
User
Registration: 16/06/2013 - 13:03
Witam

Jest to pożegnanie, ale piszę w tym wątku gdyż jest to pożegnanie z dużym żalem......
Jeżdżę od kilku lat, ten rok miał być wyjątkowy, pod koniec roku spodziewam się potomka, więc w tym roku chciałem ostro powalczyć o dobry wynik końcowy, gdyż to mogła być moja ostatnia szansa na jego osiągnięcie. Godziny z trudem zagospodarowane poświęcone na przygotowania przed każdym wyścigiem obracały się w niezłe wyniki. Każdy wyścig w którym brałem udział ukończyłem w pierwszej szóstce, niestety oprócz trzech niedojechanych nie z mojej winy..... w jednym cl, w drugim spalony silnik, bo ktoś nie potrafi ustawić się na starcie, w trzecim dq bo nie zmieniłem opon....... tylko, że ja te opony zmieniłem i to wiem na 100%(ponadto w wynikach widać 2 rodzaje stintów 9 i 11 okr - czary....), jeżdżę od lat i nigdy mi sie nie zdarzyło tego nie zrobić. Ale administracja ma gdzieś problemy zgłaszane z irg toolem, o dziwo Ptasior który miał podobne problemy z toolem, też w wynikach miał jedną mieszankę ....... więc wasze logi wsadźcie sobie w kieszeń. A obrady komisji kar to niestety komedia, taki np. książę retsam, który psuje połowie stawki wyścig bo nie potrafi ustawić się na starcie dostaje reprymendę, walczę z nim cały wyścig bo nie potrafi mnie wyprzedzić, gdy w końcu mu sie to udaje na ostatnim okrążeniu, a robi to niezgodnie z przepisami okradając mnie z pozycji co KK sama przyznaje też dostaje reprymendę...... helou......
Nie zgadzam się na takie traktowanie, koleżkostwo i podział my-oni. Dziękuję, dobranoc, konto do usunięcia.

PS; w starej lidze bywało różnie, ale takie rzeczy były nie do pomyślenia i szlag mnie trafia, że sam z tamtąd ludzi przyciągałem.......
Edited by: Mariusz Z - Sun, 06/07/2014 - 01:15
06/07/2014 - 01:03
Targo
Tomasz Targoński
User
Registration: 04/06/2013 - 22:02
Ehhh... W ciemno stawiam, że te opony zmieniłeś. Doświadczonym zawodnikom zdarzają się błędy, ale na pewno nie takie...

Mimo wszystko mam nadzieje, że zmienisz zdanie i dokończysz sezon! Zawsze fajnie się z Tobą walczy, do zobaczenia na torze ;)

Pozdro!

13/07/2014 - 12:14
retsam
Michal Omelan
User
Registration: 03/06/2013 - 15:53
Zbastuj Mariusz może trochę, co? Zgadzam się z tobą, że incydent został źle oceniony, bo ja cię wcale nie atakowałem. Ciesz się, że zrobiłem tak, a nie inaczej, bo byś w ogóle nie dojechał. Zacząłeś mocno zwalniać i na tym ostatnim kółku to już była parodia. Nawet zachowawcze hamowanie nie pomogło, bo ty hamowałeś znacznie wcześniej. Gdybym się nie wcisnął w lukę, leżelibyśmy poza torem oboje.

Poza tym masz lusterka. Jeśli widzisz, że wjeżdżam na wewnętrzną, to nie musisz się także wciskać, szczególnie, gdy jest na to za późno. Najadłem się przez ciebie strachu, chociaż wiedziałem, że musisz mieć kłopoty, skoro tak banalnie cię doganiam.

Nie mnie się wypowiadać na temat ocen sędziów, ale może do sprawy podeszli tak, a nie inaczej, ponieważ ja się tak normalnie nie zachowuję na torze i musiał być jakiś powód, dla którego zrobiłem właśnie tak? Nawet nie pisałem wyjaśnienia, bo sprawa dla mnie była tak oczywista, że nie wymagała komentarza.

Nie zwalaj na innych (w tym dziecko). Takie rzeczy, które wymieniłeś, tak naprawdę motywują mnie do pokonania przeciwności i zlikwidowania problemów.

W każdym razie... szerokiej drogi jeśli odchodzisz, a jeśli zostajesz, zastanów się czy tylko inni są winni, bo z tego cię kojarzę właśnie - zawsze masz pretensje do wszystkich wokół.

edit: i jeśli już piszesz oficjalnie używając tytułów, pisz poprawnie: jego wysokość książę retsam. zwracaj się do szlachty z należnym szacunkiem.
Edited by: retsam - Sun, 13/07/2014 - 12:24
13/07/2014 - 16:46
Pawel Lewandowski
Pawel Lewandowski
User
Registration: 22/09/2016 - 14:41
Czlowieku sam spasuj.
Obudziles sie po miesiacu od pojawienia sie postu.
Jak jezdzisz kazdy wie i ma swoje zdanie na ten temat.
Skoro nie pisales wyjasnienia bo kazdy wie jak jezdzisz to po kij piszesz teraz tutaj i probujesz cos wyjasniac???
13/07/2014 - 20:36
mr_jaro
Jarosław F.
User
Registration: 16/01/2013 - 23:45
Wszyscy się uspokójcie. Mariusz dostał karę i się wkurzył, proste, karę, która jest nadawana z góry i wbrew temu co napisał jest dopiero drugim kierowcą który popełnił ten błąd w tym roku i jeszcze raz wyjaśniam to, że u wielu kierowców nie widać od razu informacji o oponach nie znaczy, że tych danych nie ma, po prostu są przesunięte w czasie o kilka sekund co jest zwyczajnym wynikiem niedociągnięć technicznych, których na ten moment nie mam czasu wyeliminować, ale cały czas wszystko jest i jak widzicie dane się pojawia, gdy przejrzę logi danych przysyłanych na bieżąco z toola, ale jak tych danych nie ma to nie mogę nic poradzić. Natomiast Michał z tym zwracaniem się do siebie to się opanuj, drugi raz coś takiego a zablokuję Ci konto.

It's all about THE GAME

13/07/2014 - 20:43
Mariusz Z
Mariusz Ziółkowski
User
retsam: Zbastuj Mariusz może trochę, co? Zgadzam się z tobą, że incydent został źle oceniony, bo ja cię wcale nie atakowałem. Ciesz się, że zrobiłem tak, a nie inaczej, bo byś w ogóle nie dojechał.

Incydent został dobrze oceniony, przychylna tobie komisja, uznała że popełniłeś błąd, tylko jedyna kara jaka jest dla ciebie zarezerwowana to reprymenda.

retsam: Zacząłeś mocno zwalniać i na tym ostatnim kółku to już była parodia. Nawet zachowawcze hamowanie nie pomogło, bo ty hamowałeś znacznie wcześniej. Gdybym się nie wcisnął w lukę, leżelibyśmy poza torem oboje.

Jeżeli tak wolno jechałem, to dlaczego cały wyścig nie mogłeś sobie ze mna poradzić ????

retsam: Poza tym masz lusterka. Jeśli widzisz, że wjeżdżam na wewnętrzną, to nie musisz się także wciskać, szczególnie, gdy jest na to za późno. Najadłem się przez ciebie strachu, chociaż wiedziałem, że musisz mieć kłopoty, skoro tak banalnie cię doganiam.

Widzę, że pojęcie walka na torze jest ci obce.....

retsam: Nie mnie się wypowiadać na temat ocen sędziów, ale może do sprawy podeszli tak, a nie inaczej, ponieważ ja się tak normalnie nie zachowuję na torze i musiał być jakiś powód, dla którego zrobiłem właśnie tak? Nawet nie pisałem wyjaśnienia, bo sprawa dla mnie była tak oczywista, że nie wymagała komentarza.

kolesiostwo w pełni.......

retsam: Nie zwalaj na innych (w tym dziecko). Takie rzeczy, które wymieniłeś, tak naprawdę motywują mnie do pokonania przeciwności i zlikwidowania problemów.

nie zwalam na dziecko, czytanie ze zrozumieniem- szkoła podstawowa

retsam: edit: i jeśli już piszesz oficjalnie używając tytułów, pisz poprawnie: jego wysokość książę retsam. zwracaj się do szlachty z należnym szacunkiem.

i tu dopiero udowodniłeś jakim jesteś palantem....
Edited by: Mariusz Z - Sun, 13/07/2014 - 21:51
13/07/2014 - 21:52
Mariusz Z
Mariusz Ziółkowski
User
mr_jaro: Wszyscy się uspokójcie. Mariusz dostał karę i się wkurzył, proste, karę, która jest nadawana z góry i wbrew temu co napisał jest dopiero drugim kierowcą który popełnił ten błąd w tym roku i jeszcze raz wyjaśniam to, że u wielu kierowców nie widać od razu informacji o oponach nie znaczy, że tych danych nie ma, po prostu są przesunięte w czasie o kilka sekund co jest zwyczajnym wynikiem niedociągnięć technicznych, których na ten moment nie mam czasu wyeliminować, ale cały czas wszystko jest i jak widzicie dane się pojawia, gdy przejrzę logi danych przysyłanych na bieżąco z toola, ale jak tych danych nie ma to nie mogę nic poradzić. Natomiast Michał z tym zwracaniem się do siebie to się opanuj, drugi raz coś takiego a zablokuję Ci konto.

To są te dane na temat moich opon czy nie ma ?????
13/07/2014 - 21:55
retsam
Michal Omelan
User
Registration: 03/06/2013 - 15:53
mr_jaro: Natomiast Michał z tym zwracaniem się do siebie to się opanuj, drugi raz coś takiego a zablokuję Ci konto.
Skoro chłopak chce się do mnie zwracać tytułem szlacheckim, niech to robi prawidłowo. Tyle w tym temacie.
13/07/2014 - 23:00
Mariusz Z
Mariusz Ziółkowski
User
retsam: [quote=mr_jaro]Natomiast Michał z tym zwracaniem się do siebie to się opanuj, drugi raz coś takiego a zablokuję Ci konto.
Skoro chłopak chce się do mnie zwracać tytułem szlacheckim, niech to robi prawidłowo. Tyle w tym temacie.[/quote]

Podejrzewam że jak ja byłem chlopcem to ciebie na świecie nie było. I jeszcze jedno ci powiem, robisz przed wyścigiem 500 okrążeń i nie po

trafisz sobie poradzić z gościem który robi pięćdziesiąt, sam sobie odpowiedz jak cienki jesteś.
13/07/2014 - 23:33
king81
User
Registration: 07/03/2013 - 08:52
Mariusz nie musisz się żegnać z ligą. Jest jeszcze druga seria.