Kary i dzialanie Adminow

12/12/2013 - 14:30
king81
User
Registration: 07/03/2013 - 08:52
FOLLY: King, ale Ty franca jesteś. W wojsku na takich mówiliśmy staluchy :P

możę i franca - postaw się w roli administratora, który wchodzi na serwer żeby pojeździć ... ale nie ma czasu nawet lapa przed race zrobić bo jest milion pytań: a można setup zmieniać po qualu ... o której race ... czekamy cały warmup ... można wyjeżdżać za tor ...
do tego przychodzi dwóch gości co kółek nie mają wyjechanych i trzeba ich oglądać na innym serwerze ...
wiesz co wtedy człowieka strzela?
12/12/2013 - 15:18
FOLLY
Robert Jablonski
User
Registration: 17/03/2013 - 13:37
Oj żartuję, Ty masz pytania ja mam malowania, obaj działamy dla dobra ligi. Spoko, wiem o co kaman. Teraz natłukłem kółek, a jak wejdę dopiero na Q w niedzielę, to też mogę komuś popsuć wyścig. Wolał bym natłuc to przed race. Wszystko rozumiem, nie ma problemu. Usuńcie ten dział, bo się pokłócą ludzie i liga pójdzie w pizdu.

[email protected]

12/12/2013 - 18:12
Lukasz Krawczuk
Łukasz Krawczuk
User
Registration: 18/03/2013 - 11:24
też jestem za usunięciem w <cenzura> tego tematu bo on prowadzi do kłutni i rozłamu fajnych relacji jakie mamy w lidze
Edited by: Szymon Piwinski - Thu, 12/12/2013 - 18:19
12/12/2013 - 19:55
Martius
User
Registration: 02/04/2013 - 21:01
LuuuuuKaS: też jestem za usunięciem w <cenzura> tego tematu bo on prowadzi do kłutni i rozłamu fajnych relacji jakie mamy w lidze

dzęki za merytoryczny wkład nt dyskusji ulepszenia i usprawnienia ligi <spox> ;)

Dirty Angie - MiG Racing

13/12/2013 - 08:46
Przemo81
Przemek Majtyka
User
Registration: 21/10/2013 - 15:44
Martius: Jeżeli chodzi o SR z iRacingu - to tam bierze się pod uwagę wszystko, kontakt z oponentem, kontakt z bandą a nawet wyjazd poza tor :) - przy kontakcie z innym kierowcą nie ma podziału - sparwca/poszkodowany - każdy ma zaliczany kontakt. więc każdy obojetnie czy wyprzedzający czy wyprzedzany MUSI uważać jeden na drugiego.

Jezeli to jest wedlug Ciebie fair to gratuluje poczucia sprawiedliwosci...

Martius: a odrobienie ich to kawał żmudnej jazdy.

I wlasnie podales powod dlaczego taka zasada nie moze miec racji bytu. Nie wiem czy wiesz, ale niektorzy tutaj maja jeszcze rodzine prace i milion innych zajec i nie moga upalac po 5h dziennie. Wiec jezeli wprowadzicie takie zasady to ja zrezygnuje...
Edited by: Przemo81 - Fri, 13/12/2013 - 08:48
13/12/2013 - 10:07
king81
User
Registration: 07/03/2013 - 08:52
dokładnie - aby zrobić system który byłby fair dla kierowców to trzeba by się nieźle napocić ... wyciąganie tego z loga incydentów w XML jest bez sensu i będzie dawało ogromne przekłamania ... a poza tym zawodnik uderzony przez kogoś z tyłu bedzie miał taki sam spadek jego ratingu jak ten powodujący wypadek - zupełnie bez sensu
Edited by: king81 - Fri, 13/12/2013 - 10:07
13/12/2013 - 15:51
smigiel
Piotr Smigielski
Administrator
Registration: 07/03/2013 - 23:57
I tu nadszedł koniec tego upojnego tematu!
Propozycje fajne mile i przyjemne, mniej lub bardziej realne do zrealizowania tu u nas.Nie zabraklo tych absurdalnych rowniez.
Za pomoc i podpowiedzi serdecznie dziękujemy!
Na myśl mi przychodza wnioski, które byly określone juz dawno zdaniami krótkimi, a jakż trafnymi, miedzy innymi.:
"Pomyśl dwa razy, zrób raz."
"Nie czyń nikomu co tobie niemiłe"
"Czlowiek człowiekowi wilkiem"
(takie sobie myśli nieuczesane)

Panowie i może Panie (może się ukrywa pod jakimś męskim nickiem;) ), apeluję z ogromną prośbą, zacznijmy od siebie, zanim zaczniemy wymagać od innych. Nikt nie jest nieomylny, a nie myli się tylko ten co nic nie robi! Trening i rozważna jazda, a raczej zachowanie na torze i na portalu pomaga nam wszystkim. Rozważni admini i nie dążący za wszelką cenę do władzy lub do pokazania i nam i innym-jacy to wielcy lub też ważni jesteśmy, członkowie/admini, również pomagają. W rozrywce , w pracy oraz w obowiązkach.
Jak widzicie, staramy się poprawiać w każdej dziedzinie i mam nadzieję, że nasze działania sprostają waszym jakże zacnym wymaganiom.
Wszystkiego dobrego.

Król mówi co chce, jak chce i kiedy chce. Bo kto Królowi zabroni?

Fuck political correctness!