IRG DTM 2020 - podsumowanie

06/10/2020 - 14:53
brato
Tomasz Grobelny
Moderator
Registration: 22/04/2013 - 12:59
Jeżeli ktoś ma ochotę na podsumowanie sezonu IRG DTM czy w całości, czy za ostatni wyścig to zapraszamy. Zarzućcie swoje uwagi, propozycje pomysły. Przyjmujemy na klatę też Wasze złości,krytykę czy nawet żółć tutaj.
Myślimy ,że tak o wiele lepiej niż jak proponował dadik rozwiązywać siłowo ;)

Zacznę z podziękowaniem dla rywali z którymi miałem więcej i mniej przyjemności na torach sezonu DTM 2020, każdy sukces mnie cieszył a z porażek postaram się wyciągać wnioski. Poszkodowanym w incydentach przeze mnie w trakcie sezonu jeszcze raz mówię przepraszam. Specjalne dzięki dla ekipy ze Studio IRG. Podziękowanie dla team mate smigla. Specjalne podziękowanie dla Forlorna za natchnienie w ustawieniu seta. A dla Rex-a dzięki za materiały do onboardów.
Sezon dla mnie dość udany, p6 w generalce, mógłbym powalczyć o ciut więcej ale wypadł mi jeden weekend i przytrafiło się kilka małych baboli. Ale i rywale popełniali błędy.
Gratulacje dla zwycięzców, Daniela,Norberta i Wojtka z najwierniejszym gronem własnych tiffosi ;p
06/10/2020 - 15:48
dadik
User
Registration: 29/10/2017 - 15:07
Jeśli chodzi o team R-CE Racing sezon zakończył się ogromnym sukcesem! Gdyby Infinity pojechali tylko jedną rundę byli byśmy zaledwie punkt za nimi ;)

Brawo dla Stepka za zdominowanie rozgrywek! Tempo naprawdę godne pozazdroszczenia!

Małym bohaterem sezonu jest dla mnie Wojtek Klimek, któremu jeden zestaw opon wystarcza chyba na 3 wyścigi.
Nie jest łatwo dorównać wam tempem w tych puszkach dlatego kilka przebłysków i szczególnie ściganie na Most było na pewno na plus w tym sezonie.

Dla mnie ogólnie DTM to taka trochę droga przez mękę, a Modlicha obiecywał mi że to polubię :)
Na pewno warto było spróbować czegoś innego niż Open Wheel.
06/10/2020 - 18:43
Marek Cieslak
User
Registration: 20/08/2013 - 22:28
Dzięki za sezon było pare fajnych walk . Były gorsze i lepsze wyścigi niestety nie udało mi sie skończyć sezonu co zdarzyło mi sie pierwszy raz. No kiedy wróce do scigania nie wiem ale pewnie jakos niedługo. tenkju
07/10/2020 - 22:23
smigiel
Piotr Smigielski
Administrator
Registration: 07/03/2013 - 23:57
Podziękowania dla mojego kolegi zespołowego, za szczególną cierpliwość dla mojego jeżdżenia("niejeżdżenia"). Auto nie leżało czasu mało... ale cieszę się , że się podobało. Dziękuję pozostałym adminom za cierpliwość i chęci, a donerom za wsparcie i motywację na przyszłość.
Kolegom z konkurencyjnego i naszego wozu transmisyjnego też podziękowania ... do zobaczenia na torach świata simracingowego.
Pozdro.

Król mówi co chce, jak chce i kiedy chce. Bo kto Królowi zabroni?