IRG Formula 2020 GP Australii

19/03/2020 - 18:17
Bartosz Kopciuch
Bartosz Kopciuch
User
Registration: 31/03/2017 - 18:00
dadik: [quote=Bartosz Kopciuch] Ogarnąć strategie pitow co jest niezbędne żeby spełnić punkt regulaminu o 2 mieszankach podczas wyscigu

Jak wezwiesz zespół na pit stop wybierasz manualnie opony. Możesz to zrobić wcześniej np. gdzieś na najdluzszej prostej.
Grunt to przypisać sobie przyciski na kierownicy tak by móc tym sprawnie sterować.[/quote]

OK dzięki coś pokombinuje. A dlaczego jest wyłączona strategia wyścigowa?
19/03/2020 - 18:56
dadik
User
Registration: 29/10/2017 - 15:07
A to nie wiem czy coś takiego jest :)
20/03/2020 - 21:35
Levertuar
Arkadiusz Serowiecki
User
Registration: 11/03/2020 - 19:15
Chciałbym również dowiedzieć się od was nt. mojego debiutu w IRG jako Komentator
21/03/2020 - 11:01
brato
Tomasz Grobelny
Moderator
Registration: 22/04/2013 - 12:59
Na początku raziło mnie Twoje Di Er Es, ale ogarnąłem się i pomyślałem, że jak jestem taki mądry to mogę zawsze usiąść i komentować.
Jak inni będą mieli uwagi wykorzystaj je lub nie. Zapoznaj się lepiej z ekipą kierowców i będzie git. Dotarcie się ze współkomentującym przychodzi z czasem.
Korzystając - to dziękuję Wam obu Tobie i Pawłowi za komentarz.
Najważniejsze to być po prostu sobą. Ewentualną krytykę bierz na klatę i nie trać zapału do tej przeważnie super przyjemnej a czasami lekko denerwującej roboty.
21/03/2020 - 12:26
Levertuar
Arkadiusz Serowiecki
User
brato: Na początku raziło mnie Twoje Di Er Es, ale ogarnąłem się i pomyślałem, że jak jestem taki mądry to mogę zawsze usiąść i komentować.
Jak inni będą mieli uwagi wykorzystaj je lub nie. Zapoznaj się lepiej z ekipą kierowców i będzie git. Dotarcie się ze współkomentującym przychodzi z czasem.
Korzystając - to dziękuję Wam obu Tobie i Pawłowi za komentarz.
Najważniejsze to być po prostu sobą. Ewentualną krytykę bierz na klatę i nie trać zapału do tej przeważnie super przyjemnej a czasami lekko denerwującej roboty.

Dlatego każdą uwagę, zażalenie lub jakieś wskazówki biorę z całego serca i staram się poprawiać aby ulepszyć jakość - nie jestem wielkim profesjonalistą w komentowaniu wyścigów ale wskazówki od najlepszych z Polskich komentatorów już dostałem niedawno po tym wyścigu bo oglądali
21/03/2020 - 14:24
smigiel
Piotr Smigielski
Administrator
Registration: 07/03/2013 - 23:57
najlepsi to sa u nas ... wlasnie Brato, pocisk,szymonek, kini, forlorn, nsz monter makatak... i ty znakomity prospekt na super komentatora, pozdrawiam, a mojje uwagi mieliscie na goraco

Król mówi co chce, jak chce i kiedy chce. Bo kto Królowi zabroni?

22/03/2020 - 19:21
Levertuar
Arkadiusz Serowiecki
User
smigiel: najlepsi to sa u nas ... wlasnie Brato, pocisk,szymonek, kini, forlorn, nsz monter makatak... i ty znakomity prospekt na super komentatora, pozdrawiam, a mojje uwagi mieliscie na goraco

Super że bardzo pozytywne odbiory są do mojej osoby... jeszcze mi brakuje statywu na mikrofon i w sumie będzie pełny profesjonalizm tylko ogarnąć buczenie mikrofonu
26/03/2020 - 17:01
pocisk
The Pocisk
Moderator
Registration: 17/03/2013 - 15:09
Ze swojej strony napiszę tyle, że plany na 1 rundę były aby dojechać cało do mety i w sumie się to udało.
Gratulacje dla całego podium i wytrwałości dla tych co odpadli.

Co do incydentu na starcie z Bartkiem, to słowem wyjaśnienia oddam że miałem uszkodzenia auta ale świadomie postanowiłem zostać na torze i wytrzymać do planowanego pit-stopu.

Do zobaczenia w Bahrajnie.