IRG Formula 2019 GP Japonii

14/10/2019 - 15:06
pocisk
Moderator
Registration: 17/03/2013 - 15:09
Otwieram,

co komu tam na sercu / wątrobie leży, niech pisze ;)
15/10/2019 - 10:14
Kogut
Lukasz Kogut
User
Registration: 24/07/2018 - 22:40
Mariusz mozesz zamknąc temat bo juz po komentarzach
15/10/2019 - 20:25
MariuszM
Mariusz Madziarski
User
Registration: 08/11/2015 - 20:31
Zamykam.
15/10/2019 - 21:53
pocisk
Moderator
Registration: 17/03/2013 - 15:09
Ja tylko jeszcze powiem przez uchylone drzwi, że na starcie źle poklikałem w guziki i przez pomyłkę wystartowałem na intermediatach.

16/10/2019 - 15:49
dadik
User
Registration: 29/10/2017 - 15:07
Ja na starcie bardzo zachowawczo, pierwszy stint poza pierwszym okrążeniem w miarę okay. Po zmianie na Intery również.
Drugi pit stop to błąd w alei na miękkiej mieszance - było tam dużo wody i mnie obróciło przodem do boxow...
Konsekwencją to lawina błędów w drugiej części wyścigu.

Na ostatnim okrążeniu chciałem się oddublowac i goniłem Brato. Zupełnie niepotrzebnie bo wpadłem ponownie poza tor i straciłem pozycje na rzecz Śmigla.
Uciekło spokojna P8 przez błędy na softach. Wybierając strategię WET/ Inter/ Inter udało by się dowieźć znacznie lepszy wynik.

Kolejna nauka za mną. Gratulacje dla team mate'a!
16/10/2019 - 16:39
wlozaj
User
Registration: 29/11/2013 - 16:41
Witam wszystkich.
Miałem nie jechać bo grałem w tetris ale jakiś cudem wygrałem i był to dla mnie znak żeby wystartować .
Było już póżno ledwo zdążyłem na końcówkę rozgrzewki i start z ostatniego miejsca 18 .
Start super zyskałem parę pozycji . Jazda wprawie deszczu w kolumnie była zabawna .
Parę efektownych wyprzedzeń bez błędów z mojej strony dała niezły efekt na 40 okrążeniu byłem już 6 .
43 okrążenie Kris zjeżdża do boksów awans na 5 miejsce .Byłem mile zaskoczony.
Pomyślałem co by było gdybym startował z 5 miejsca- chyba też 5.
W Meksyku mnie nie będzie bo mam rozgrywki tetris .Życzę wszystkim spokojnego wyścigu.

wlozaj

16/10/2019 - 21:15
dadik
User
Registration: 29/10/2017 - 15:07
wlozaj: Miałem nie jechać bo grałem w tetris ale jakiś cudem wygrałem i był to dla mnie znak żeby wystartować

Ale się uśmiałem ! Piękna riposta ;)
16/10/2019 - 23:00
Bartosz Rozycki
Bartosz Różycki
User
Registration: 24/11/2018 - 21:01
Cześc,
mój weekend zaczął się już w Sochi, w rezultacie przewinień podczas wyścigu w Rosji dostałem 2 kary i reprymendę co zostało zsumowane i musiałem startować z boksów (wybacz Denis ;)). Nie ma jednak tego złego co by na dobre nie wyszło. Dzięki startowi z boksów ominęły mnie problemy podczas pierwszego zakrętu i ogólnie OL. Mimo drobnych problemów jechało mi się nieźle (pierwszy wyścig na tym torze jak większość w kalendarzu + pierwszy deszczowy wyścig). Po starcie trochę się ślizgałem ale udało mi się dojechać do stawki i bezpiecznie jechać przy słabej widoczności czekając na błędy rywali. Niestety na 4 okrążeniu doszło do walki między Dadikiem i Aleksandrem, żeby uniknąć kontaktu wolno wyszedłem z ostatniego zakrętu i chciałem wykorzystać lepszą trakcję na wyjściu do powalczenia na prostej. Niestety pod pachę wcisną mi się Mario F1, który w mojej ocenie pojechał nieco za szeroko przez co bolidy się zakleszczyły. Obaj całkowicie straciliśmy panowanie co dla Mario skończyło się dzwonem w pit wall, dla mnie obrotem i dużymi uszkodzeniami. Musiałem przejechać całe okrążenie i stanąć na naprawy (24 sek). Strata była ogromna i ciężko mi było zachować spokój przez co robiłem dużo błędów, które skończyły się kolejnymi uszkodzeniami i wycofaniem z wyścigu.
Po bardzo udanym wyścigu testowym liczyłem na miejsce w 10 (biorąc pod uwagę trudność toru i deszcz), co przy czystej jeździe mogło się udać. Niestety... Jazda po Suzuce i to jeszcze w pełnym deszczu to na pewno dobre doświadczenie, które mam nadzieje zaprocentuje w przyszłości. Gratulacje dla zwycięzcy, piękna pogoń na koniec wyścigu! I podziękowania za transmisję :D umila czas moim znajomym podczas kultywowania swojego hobby (które jednak nie przystoi w niedzielę wieczorem ;))