F1 2019

12/08/2019 - 13:19
rosiu
Pawel Rosiak
User
Registration: 17/03/2013 - 19:35
Nie chcę wyjść na fanboya Maxa, ale jeśli nie jesteś "prawdziwym kozakiem", to zawsze będziesz przy nim wyglądał trochę jak żart ;)
Oczywiście Albon dostał propozycję z gatunku tych nie do odrzucenia, ale obawiam się, że to jest bilet w jedną stronę i trochę mi go szkoda bo może nie zdążyć nam się rozwinąć...
12/08/2019 - 14:41
modlicha
Piotr Wojdylo
Administrator
Registration: 15/06/2014 - 18:34
pocisk: [quote=pocisk]5 wyścigów za nami zatem można zadać pytanie:

Co z tym Gaslym, który miał "pozamiatać Maxa" p. Modliszka?

Popatrz Modlicha co się stało z Twoim Pierrem:
https://twitter.com/redbullracing/status/1160857289215156224

A serio, szkoda młodego, RBR w swoim stylu przetrącił karierę kolejnego dobrze zapowiadającego się kierowcy.[/quote]

Pocisk, Już Cię raz prosiłem - nie imputuj mi słów których nie napisałem nie wypowiedziałem. Wiem co pisałem i powtórzę to, że cieszę się, że młode francuskie chłopaki (Gasly i Leclerc) idą do dużych teamów i mam nadzieję, że napsują trochę krwi Verstappenowi i Vettelowi. Nie było mowy o zamiataniu. A nawet jakby jakimś cudem Gasly był lepszy to Helmut na to nie pozwoli (przykład z Riccardo)
Obu uważam za podobnie utalentowanych przepatrując ich karierę w niższych seriach gdzie się razem ścigali - niestety Leclerc ma szansę rozwinąć się w Ferrari i nieźle mu idzie, a Gasly natrafił na problemy, które jestem tego pewien w 100% nie wynikają z jego talentu. Myślę to o zrozumieniu opon. Kompletnie się z nimi nie dogadał. Ale wierze, że był już blisko rozwiązania problemów co pokazywało Silverstone. Jego tempo nie odstawało już od Verstappena tak strasznie i był blisko. Niestety Stary Kłamczuch jest zbyt niecierpliwy.

A ty bezsprzecznie fanboj zakochany w Verstappenie powtarzasz nieprawdę w myśl zasady Goebelsa , czyli powtórz milion razy aż inni uwierzą. Więc F.. off. :P
Edited by: modlicha - Mon, 12/08/2019 - 14:51

12/08/2019 - 16:25
MariuszM
Mariusz Madziarski
User
Registration: 08/11/2015 - 20:31
A ja wam mówię, że RB jest w idealnej sytuacji. Wiele timów podmieniłoby sobie zawodników i po prostu spróbowało. Cierpi na tym opinia zawodników RB, ale nie koniecznie dlatego że się nie nadają. Niestety blizna zostaje, a inne timy mogą źle patrzeć na takich zdegradowanych. Tak czy inaczej Gasly i Kviat już sukcesów w F1 mieć nie będą, a są dlatego, że program dla młodych kierowców RB nie działa.
12/08/2019 - 20:24
pocisk
Moderator
Registration: 17/03/2013 - 15:09
Modlicha pamiętam bardzo dobrze co i jak pisałeś na SB w tamtym sezonie, nie musisz odwracać teraz kota ogonem.
Tak samo jak wtedy tak i teraz stosujesz tą samą teorię spiskową, że zły Helmut najpierw sabotował Daniela a teraz biednego Pierra w Red Bullu. Co do opon to też temat chybiony, bo Gasly w tym sezonie (podobnie jak i w poprzednim) walił jedne z najdłuższych stintów w wyścigach oraz notował najlepsze czasy na miękkiej mieszance. Tyle.
12/08/2019 - 20:33
modlicha
Piotr Wojdylo
Administrator
Registration: 15/06/2014 - 18:34
Pocisk znowu coś mi imputujesz, kłamiesz jak Helmut normlanie - nigdzie nie pisze, że Helmut sabotował bolid Pierra. Akurat tutaj nie musiał. Stinty o których mówisz były chyba jednak z Silverstone, bo te ostatnie z Hungaroring to wszystko wolniejsze od Verstappena
Edited by: modlicha - Mon, 12/08/2019 - 20:35