IRG Formula 2018 • Koniec sezonu

10/12/2018 - 13:29
smigiel
Piotr Smigielski
Administrator
Registration: 07/03/2013 - 23:57
Juz po... otwieram "puszkè Pandory"
Edited by: smigiel - Mon, 10/12/2018 - 13:31

Król mówi co chce, jak chce i kiedy chce. Bo kto Królowi zabroni?

Fuck political correctness!

10/12/2018 - 15:20
dadik
User
Registration: 29/10/2017 - 15:07
Gratulacje dla wszystkich, którzy ukończyli sezon na podium zarówno indywidualnie jak i zespołowo. Gratulacje również dla szystkich pozostałych, którzy przywozili do mety mniejsze bądź większe punkty.

Ze swojej strony przede wszystkim wielkie dzięki za wprowadzenie do ligi i pomoc w poprawie osiągów ;) Szczególne podziękowania za możliwość wzięcia udziału w treningach dla chłopaków z Infinity ;) @Paweł Lewanowski wielki szacun za całą pomoc od strony technicznej! Gdyby nie Ty do dziś wypluwało by mnie z większości zakrętów.

Ja niestety nie mogłem pojechać w Brazylii i bardzo szkoda bo tempo miałem nie najgorsze.

Do zobaczenia na torze ;)
Edited by: dadik - Tue, 11/12/2018 - 20:18
10/12/2018 - 16:28
brato
Tomasz Grobelny
Moderator
Registration: 22/04/2013 - 12:59
Niestety sezon podsumuję mając w świadomości "babola" którego dokonałem wczoraj, po kolizji z rywalem chciałem za szybko wrócić na tor, na tarkach gaz i wrypałem się prosto pod walczącego o tytuł Sebastiana psując mu ten wyścig. Przeprosiny były zaraz po obejrzeniu replay-a na ts-ie ale i na piśmie to zrobię, w zamian oczekuję przeprosin za tą bande na czacie gry ;p
Sezon zakończony, mogło być dużo lepiej.
Na emeryturę jeszcze nie czas, pojeździmy coś dla fanu w zimę a w marcu widzimy się w Melbourne, kubicomania pewnie zapełni grid i wrócą pule to gdzieś po kątach będę trenować.
Gratulacje dla zwycięzcy sezonu i dla całego podium, Starym Gnatom gratuluję wygranej w zespołowej rywalizacji ze "słodziakami"
10/12/2018 - 16:54
Deleted User 748
User
Registration: 04/12/2016 - 21:15
13/12/2018 - 20:00
Tomasz Wach
Tomasz Wach
User
Registration: 13/03/2017 - 19:31
Piękny sezon, radość z mistrzostwa jest ogromna. :) Nie liczyłem na taki wynik przed startem sezonu, który był dla mnie debiutanckim w bolidach F1 i po pierwszych testach wiedziałem, że czeka mnie sporo pracy i że brakuje mi doświadczenia. Jednakże utrzymywałem przyzwoite wyniki na początku i konsekwentnie punktowałem, a gdy poprawiłem tempo, to sądzę że wykorzystałem nadarzające się okazje na odrabianie punktów najlepiej jak potrafiłem. :) W osiągnięciu mistrzostwa bardzo pomogli mi Rex, Sadek i Splott, jak i cały zespół Racing 4 Flo z Garedem na czele, za co im bardzo dziękuję. Bez pomocy Rexa nie mógłbym swojego pierwszego sezonu w F1 zacząć od P4 w pierwszym wyścigu, z kolei w wygraniu pierwszych wyścigów pomocne mi były rady Sadka. Natomiast na ostatnie dwa wyścigi dzięki Splottowi i jego bardzo dużej pomocy, moje przygotowanie na decydującą fazę mistrzostw było zdecydowanie lepsze niż kiedykolwiek wcześniej w sezonie.

Ostatni wyścig zapowiadał się dla mnie na bardzo wymagający ze względu na karę cofnięcia na gridzie, co w połączeniu z moimi zazwyczaj raczej słabszymi kwalifikacjami zapewniło mi dwie sytuacje po starcie, gdzie cudem nie straciłem przedniego spojlera. Ciężko mi stwierdzić czy uszkodzenia spojlera mniej jakoś spowalniały mocniej, bo w wyniku błędu Sebastiana na początku drugiego okrążenia postawiony zostałem w mocno komfortowej sytuacji i mogłem już spokojnie utrzymywać pozycję na podium, gdzie do końca wyścigu największym zaburzeniem mojego spokoju było w sumie niebezpieczne oddublowanie się jednego z kierowców.

Wychodząc na prowadzenie w tabeli wykorzystałem nieobecność Sebastiana w kilku wyścigach, niemniej byłem w stanie ostatecznie nawet powiększyć przewagę na koniec sezonu, i po wygraniu 4 z 9 wyścigów w drugiej połowie sezonu, myślę że mogę być bardzo zadowolony z takiego osiągniętego postępu w trakcie roku. :) Dzięki wszystkim za walkę, bywało zaciekle momentami, ale to była konkretna rywalizacja i przyjemnością była walka o tytuł w ostatniej rundzie z aż 4 innymi kierowcami. Ogromne podziękowania dla organizatorów za świetne przygotowanie i prowadzenie tej zabawy.