Komentarze po Sepang International Circuit IRG GTE

10/09/2018 - 21:35
Marek Cieslak
User
Registration: 20/08/2013 - 22:28
Kwalifikacje poszły średnio. Race 1 całkiem fajny i dobra walka z chłopakami kogutami. W r2 porażka nie przypisane guziki od wylączenia uszkodzen i zmiany opon paliwa więc postanowiłem jechać na 1 pit. Nie wiem czy to była dobra decyzja i się nie dowiem.

10/09/2018 - 21:35
Makatak
Kamil Anikiej
Administrator
Registration: 20/03/2013 - 18:05
Lo-oz: Proszę Państwa Będzie prawie krótko - ten Pan się w tańcu nie pier..., a że to kolejny raz i przy okazji brak pw i wszystko super, no dla mnie nie Proszę Państwa

Pisałem z Jaśnie Szanownym Panem na shoucie. Jak zmieniasz linie w środku zakrętu i jeszcze jedziesz jakimś tempem od czapy, to się nie dziw, że ktoś w takich warunkach ci w tył wjeżdża.

Prośba na przyszłość do Jaśnie Pana i innych zawodników. Jak uważacie, że ktoś Wam zrobił krzywdę na torze, to zgłaszajcie normalnie opisując zdarzenie, a nie opisując jak to się jest obrażonym, bo nie dostało się walentynki na pw z kwiatami, z przeprosinami za błędy na randce ... Jak się czyta coś takiego, to nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać.

11/09/2018 - 00:37
Pawel Lewandowski
Pawel Lewandowski
User
Registration: 22/09/2016 - 14:41
Panowie
Macie 5.901 km lub 5.809 po BL nie cale dwa tygodnie przygotowań i potem 2h na pokazanie kto jest lepszy i wszelakie proby inteligentnego obrazania sie na wzajem nieczego nie przyniosa, a tym bardziej stosowanie takie formy zgłoszen nie powinny miec miejsca.
Wyścig był świety i zarazem arcy trudny, dużo kierowców popełniało mniejsze lub większe błędy. Pokazaliście kawał dobrego ścigania, ludzie pytali, komentowali i pewnie część z nich trafi tutaj i co? Zobaczą te babskie żale i przepychanki nagadywanie jeden na drugiego, obrazanie się na wzajem. Chcecie być PRO to badzcie do końca PRO, zgłaszajcie piszcie PW powiedzcie sobie kilka "ciepłych" słow na TS a forum i SB zostawcie nieskarzone tym jadem.
Wierzcie mi lub nie ale takie zachowanie buduje negatywną opinię i nie tylko o was ale również i o lidze. Szkoda by było aby ludzie którzy poświęcają czas by to wszystko organizować nagle stwierdzili że mają dość tego szamba lanego strumieniami na FORUM i SB i zamkneło ten Kur....dołek.
Szanujmy się
Jeszcze raz szacun Panowie bo nie było lekko, no i ....te piękne T1 na L1.
Edited by: Pawel Lewandowski - Tue, 11/09/2018 - 00:38
11/09/2018 - 01:26
macius111
Maciej Bekas
User
Registration: 26/03/2016 - 21:14
Do ostatniej chwili nie wiedzialem czy pojade i niestety nie udalo sie wyrobic limitu.

Start z Pitu nie byl taki zly poniewaz szybko udalo sie dogonic peleton . Na drugim kolku dostalem strzala w T1 i z powrotem spadlem na koniec stawki . Udalo sie dobic do 14 pozycji.

W R2 nie bylo latwo . Pierwszy raz tym autem w deszczu i na ustawieniach takich samych jak na sucho i chyba pierwszy raz przy takiej ilosci wody i braku widocznosci.
Zabawa byla przednia a plan byl taki zeby nie popelnic glupich bledow .
Udalo sie prawie w stu procentach no oprocz jednego wyjazdu poza tor i niestety utrate 3 pozycji pod koniec wyscigu na rzecz Zbigniewa

Ogolnie jestem zadowolony z 4 miejsca chyba nie najgorzej jak na weterana :)

Podziekowania organizatorom i

gratulacje dla zwyciezscy i podium!
Edited by: macius111 - Tue, 11/09/2018 - 01:32
11/09/2018 - 11:28
Kogut
User
Registration: 24/07/2018 - 22:40
Pawel Lewandowski: Panowie
Macie 5.901 km lub 5.809 po BL nie cale dwa tygodnie przygotowań i potem 2h na pokazanie kto jest lepszy i wszelakie proby inteligentnego obrazania sie na wzajem nieczego nie przyniosa, a tym bardziej stosowanie takie formy zgłoszen nie powinny miec miejsca.
Wyścig był świety i zarazem arcy trudny, dużo kierowców popełniało mniejsze lub większe błędy. Pokazaliście kawał dobrego ścigania, ludzie pytali, komentowali i pewnie część z nich trafi tutaj i co? Zobaczą te babskie żale i przepychanki nagadywanie jeden na drugiego, obrazanie się na wzajem. Chcecie być PRO to badzcie do końca PRO, zgłaszajcie piszcie PW powiedzcie sobie kilka "ciepłych" słow na TS a forum i SB zostawcie nieskarzone tym jadem.
Wierzcie mi lub nie ale takie zachowanie buduje negatywną opinię i nie tylko o was ale również i o lidze. Szkoda by było aby ludzie którzy poświęcają czas by to wszystko organizować nagle stwierdzili że mają dość tego szamba lanego strumieniami na FORUM i SB i zamkneło ten Kur....dołek.
Szanujmy się
Jeszcze raz szacun Panowie bo nie było lekko, no i ....te piękne T1 na L1.

Na sb wczoraj wyjasnilem, ze nie ma zadnego obrazania. Zgloszenia moglo nie byc, wybral inna droge. Troche ironii bylo i miala dotrzec poza Makatakiem jeszcze do 2 takich co na normalny ton nie reagują;). Jesli cos trzeba wyjasnic to ja odpisuje na pm wiec smialo. Tutaj wiecej sie nie wypowiadam. Ostatni raz prostuje te nieporozumienia i kolejne bajki.
11/09/2018 - 18:09
Pawel Lewandowski
Pawel Lewandowski
User
Registration: 22/09/2016 - 14:41
W roli wyjasnienia.
Nie jest to adresowane immienie i dotyczy to rowniez mnie poniewaz, potrafie wyskoczyc z glupim tekstem a potem tego zalowac.
Prosba tylko by nie karmic TROLLA a sam zdechnie.
Kazdy jest czlowiekiem a mylenie sie jest rzecza ludzka. Sztuka jest przyznac sie do bledu i poniesc jego konsekwencje.
Edited by: Pawel Lewandowski - Tue, 11/09/2018 - 18:11