2 Runda IRG Honda CUP 2015 - 16.08.2015 - Mills Metropark

Druga runda emocjonującego sezonu zostanie rozegrana już w nadchodzący weekend. Tym razem kierowcy w swoich przednionapędowych Hondach zagoszczą na fikcyjnym obiekcie zwanym Mills Metropark. Jednak mimo tego, że tor nie istnieje w rzeczywistości, wcale nie oznacza mniejszych emocji. Mocne, trudne dohamowania, krótkie zakręty połączone z szybkimi łukami, niemal brak możliwości do wyprzedzania. Jeśli dodamy do tego niewidoczne wierzchołki i bardzo wysokie krawężniki zwane potocznie bananami uniemożliwiające nadmierny zysk czasowy powodują, że kolejna runda zapowiada się niemniej interesująco niż ta na Torze Poznań (o której możecie przeczytać tutaj: http://www.motorsportgp.pl/irg-irg/9366-inauguracyjna-runda-irg-honda-cu...).

Faworytami wyścigów wydają sie być duety Husaria Team i Killaz Motorsport. Liderzy obu ekip i zywcięzcy poprzednich wyścigów, Szymon Piwiński i Wiktor Smolarczyk, ze 180pkt. przewodzą w klasyfikacji generalnej i z pewnością drugi odcinek ich pojedynku będzie bardzo ekscytujący. Jednak również ich koledzy z zespołu, czyli Adam Wysocki i Marek Cieślak, mają ochotę na jeszcze lepsze wyniki i zmniejszenia do nich straty. Dodatkowo, na chwilę obecną w hotlapowni wysoko widnieją Paweł Mrówka i Kris Kaczmarkiewicz, którzy również mogą się wmieszać w to towarzystwo. To stwarza okazję do zobaczenia niezwykłego widowiska.

Już teraz zapraszamy wszystkich chętnych do wykręceniu limitu 25 okrążeń na naszym serwerze. Do tego włączony IRG Tool i widzimy się w niedzięlę o 21:00!

IRGTool >> pobieralnia:

http://irg-world.pl/download