Zapowiedź GP USA IRG Formula 2017

Walka o kolejne punkty w IRG Formula 2017 odbedzie się na północnoamerykańskiej ziemi. Kraina hamburgerów i dzikich mustangów zaprasza na tor COTA "Circuit of The America's "

Otwarty w 2012 obiekt to kolejne dzieło nadwornego projektanta Hermann-a Tilke. Wydaje się, że na Teksańskiej ziemi powstał obiekt , który czerpał swoje inspiracje z różnych znanych nam wybudowanych jeszcze w XX wieku torów. Tor o mało by nie został ukończony FEMA odmówiła bowiem zgody na rozpoczęcie budowy, tereny na których miał powstać tor i jego zaplecze należą do obszarów zalewowych. Wyłożone prawie 1mln dolarów na poprawę zabezpieczeń przeciwpowodziowych załatwiło jednak sprawę. 

 Tor położony w pobliżu Austin będzie areną 13 rundy zesonu IRG Formula 2017, dla kogo ta 13-tka będzie szczęśliwą liczbą, dla kogo pechową, przekonamy sie już w niedzielę po 21:00.

Aby zapoznać się z torem zapraszamy do obejrzenia onboard-u z brato:

Póki co kierowcy dość niemrawo zabierają się za treningi, przypominamy o limicie 50 okrążeń a dla nowych kierowców 100 pomiarówek pozwalających na start w kolejnym Grand Prix.

Plan weekendu / Race Weekend:

Sunday - UTC+2 time of the schedule (21:00 in Warsaw)
20:30 Practice session
21:00 Qualify 1 (15 minutes)
21:15 Qualify 2 (10 minutes)
21:30 Warmup (5 minutes)
21:35 Official race (42 Laps) + FL
23:00 Weekend finish
Pre race limit: 50 laps on server

Jak zawsze wszystkim uczestnikom zawodów życzymy udanych startów i dojechania cało do mety. Niech silniki zaryczą a opony starczą na jak najdłużej.

Kibiców jak zwykle zapraszamy na emocjonującą relację na żywo, na kanale > MotogamesTv < którą poprowadzi znany wszystkim : Paweł Sobolewski z gośćmi

Z przykrością informujemy, że transmisji w tą niedzielę nie będzie, Paweł informował nas o tym i tylko sklerozą redaktora możemy wytłumaczyć brak precyzyjnej informacji.

 

Server name: 
IRG_Formula#1 (open 24/7) - race server
IRG_Formula#2 (open 24/7)

How to join > http://irg-world.com/for-new-ones <

 

 

 

 

Kategoria: