Zapowiedź GP Abu Dhabi IRG Formula 2017

Ultranowoczesny obiekt wybudowany na wyspie Yas to jedno z najbardziej spektakularnych dzieł nadwornego projektanta Formuły 1. Hermann Tilke zaprojektował tor który jednym kierowcom przypadł bardzo do gustu , są też tacy którzy wręcz go nie cierpią. Jak te preferencje wpływają na wyniki można zobaczyć między innymi w przygotowaniach naszych kierowców. Są tacy , którzy wpadają na serwer próbują nakręcić trochę kółek po czym rzucają mięsem i uciekają z serwera, wiekszość chyba jednak chce w solidny sposób przygotować się do ostatecznego starcia na finałowym wyścigu serii IRG FORMULA 2017.

Mistrz tego sezonu Adrian Kot zapewnił sobie zwycięstwo swoją równą i sumienną jazdą i może on już świętować, nikt nie zabierze mu drugiego z rzędu zwycięstwa. Sebastian Kosmala ma zapewnione drugie miejsce. Trzeci najniższy stopień podium jest kwestią do roztrzygnięcia, Szymon Piwinski i Paweł Mrówka mają identyczną ilośc punktów (obaj uzbierali po 316 pkt) i właśnie podczas ostatniego w sezonie wyścigu roztrzygną pomiędzy sobą kto zajmie ostatnie wolne miejsce na podium.

Emocji podczas transmisji z tego wyścigu będzie więcej, bo kierowcy walczą o każdą pozycję niezależnie od tego czy jest to przysłowiowe pudło czy miejsce w niższych częściach tabeli wyników, ambicji nie można odmówić nikomu, zarówno w klasyfikacji indywidualnej jak i zespołowej kilka zmian na zajmowanych pozycjach jest wciąż możliwe.

Zapraszamy wszystkich kierowców do sportowej walki w duchu fair play , kibiców natomiast zapraszamy na relację i trzymanie kciuków za swoich faworytów. Relacja prowadzona przez Sobola i Dominika na kanale  MotogamesTv będzie zapewne dla nich ozdobą niedzielnego wieczoru.

Kibiców jak zwykle zapraszamy na emocjonującą relację na żywo, na kanale > MotogamesTv < którą poprowadzi znany wszystkim Paweł Sobolewski z gośćmi.

Server name: 

IRG_Formula#1 (open 24/7) - race server
IRG_Formula#2 (open 24/7)

How to join > http://irg-world.com/for-new-ones <

Kategoria: