IRG F1 2016 - Start!

Witajcie simracingowi maniacy – otwieramy nowy sezon!

IRG – World startuje z całkiem nowym sezonem F1 2016, który jak zwykle rozegramy na naszej ulubionej simowej platformie - rFactor2!

Sezon tradycyjnie wystartuje tego samego dnia co realna F1 czyli 20 marca i potrwa do 27 listopada. Pełną rozpiskę wszystkich GP znajdziecie w naszym kalendarzu: http://irg-world.com/calendar/15.

Zmagania jak zwykle rozpoczniemy na ulicznym torze Melbourne, występujący w roli jedynego wyścigu na kontynencie Australijskim. Wyścigi będą odbywać się co dwa tygodnie z małymi wyjątkami. Sezon zakończy się na ultranowoczesnym obiekcie nieopodal Abu Dhabi - Yas Marina Circuit. 

Osiemnaście rund w jednym sezonie to spory wysiłek dla zespołów, jednak czego nie robi się dla tego, co się lubi? Obrońca tytułu z poprzedniego sezonu - W Lukas, będzie miał do czynienia z wieloma godnymi siebie zawodnikami. Czy uda mu się spełnić marzenia i zachować koronę dla siebie? Czy ci, co zapadli w simracingowy sen zimowy, zdołają się na czas przebudzić? Kto powalczy w klasyfikacji zespołowej? To tylko kilka z wielu pytan, na które nikt nie jest w stanie odpowiedzieć, ale to też pokazuje, ile emocji przed nami niesie nowy sezon F1 2016.

Wszystkie zmagania naszych kierowców będziemy stramować na żywo na kanale naszego pratnera MotoGamesTV przy niezawodnym i porywającym komentarzu BigMacka i jego gości. 

 

Aby dołączyć do wspólnej rozgrywki wystarczy wykonać 10 kroków:

 1. Zaopatrzyć się w grę rFactor2, na stronie: http://rfactor.net/web/rf2/rfactor2-purchase/  lub na platformie Steam: http://store.steampowered.com/app/365960/?l=polish
 2. Zarejestrować się na naszym portalu IRG-WORLD pod takim samym nickiem jakiego będziemy używać w grze: http://irg-world.com/user/register
 3. Zapoznać się z obowiązującym regulaminem serii: http://irg-world.com/regulations-f1-2016
 4. Pobrać z naszej pobieralni narzędzie IRG Tool: http://irg-world.com/download
 5. Zainstalować IRG Toola i pobrać wszystkie potrzebne składniki: mod, tor, plik konfiguracyjny, skiny, motec plugin
 6. Odpalić rFactor2 Launcher > Content i zainstalować pobrane wcześniej IRG Toolem w/w składniki do gry
 7. Uruchomić tryb multiplayer i wejść na jeden z ligowych serwerów: IRG_F1#1  lub IRG_F1#2 (podczas przebywania na ligowych serwerach bezwarunkowo wymagany jest uruchomiony IRG Tool)
 8. Potrenować i zweryfikować swoje umiejętności jazdy na torze
 9. Zgłosić się do sezonu w temacie: http://irg-world.com/thread/580
 10. W razie jakichkolwiek pytań, możecie korzystać z: 
  - podstrony danej serii: http://irg-world.com/f1
  - portalu, forum, shoutboxa, oraz naszego Team Speaka: http://irg-world.com/ts

 

 

Zapnijcie mocniej pasy - już za chwile startujemy!!! 

 

  

Kategoria: