BMW CUP Last Races

W najbliższą niedzielę spotkamy się po raz ostatni z autem BMW, w naszym mini sezonie. Jeszcze wszystko może się zdarzyć, jeszcze trzy osoby mają szansę na tytuł mistrzowski tego sezonu. Kto ? Aby się dowiedzieć zapraszamy Was do udziału w tym wyścigu, na tor lub na naszą transmisję. Pierwsze miejsce w klasyfikacji zespołowej jest już przesądzone i możemy już w tym momencie pogratulować zwycięstwa zespołowi Fanatics reprezentowanego przez Krzysztofa Kaczmarkiewicza i Łukasza Krawczuka. Ogromne gratulacje w ich kierunku od Adminstracji Ligi. Na torze Silverstone w malowniczym Northampshire, drugim najstarszym torze na tym globie, nie zabraknie emocji, zawodnicy nie odpuszczą z pewnością. Będzie czym sie cieszyć na torze i przed ekranami podczas transmisji.

Na zawodników czeka jeszcze jedna niespodzianka w postaci, w pełni działającej pogody na żywo w czasie rzeczywistym. Nie będzie już obawy o to czy będzie padać po sesji rozgrzewkowej :) . Teraz aby sprawdzić jaka aktualnie jest pogoda na torach IRG, wystarczy wejść w nasz Live Timing. Ponadto aby wiedzieć jakie są prognozy dla danej lokacji wystarczy użyć jakiejkolwiek aplikacji pogodowej i obserwować co się dzieje. Jaką aplikację i stronę wybierzecie? To juz zależy tylko od Was, natomiast serwis IRG lubi używać tej. Miłej zabawy w przyjaznej atmosferze z wzajemnym szacunkiem do siebie, współzawodników, zapraszamy na te DWA OSTATNIE "gorące" wyścigi MIni Sezonu BMW CUP.

Co dokładnie PO tym sezonie, tego dowiecie się już niebawem. Z pewnością coś, co nas wszystkich ucieszy i da nam szansę na świetne współzawodnictwo. Razem z Motorsport GP, nie po raz ostatni, zapraszamy.

 

Tags: 
Kategoria: