Testy stabilności rfactora oraz moda F1 2014

     Przypominamy że dziś o 17:30 odbędą się testy stabilności rfactora i moda F1. Przypominamy iż testy będą miały jakikolwiek sens, gdy będzie nas ponad 20 na serwerze dlatego prosimy każdego o przybycie. Plan uległ zmianie gdyż zamiast 3 wyścigów po 10 okr, rozegramy 5 po 5 okr. Każdy z innymi ustawieniami. Podczas testów administrator wskaże osoby które podczas wyścigu będą musiały wyjść z serwera i wrócić po jego zakończeniu. Uprzejmie prosimy o bycie na każdym teście inaczej całe testy stracą sens. Paczka z torem do pobrania http://irg-world.pl/imola.zip

     Rfactora uruchamiamy za pomocą IRG Toola (oprócz race 2). Po każdym wysypaniu się rfactora wysyłamy na maila [email protected] log \UserData\LOG\trace.txt w treści podając z którego testowego wyścigu pochodzą dane. Bardzo ważne robimy to zaraz jak się to wydarzy gdyż po ponownym uruchomieniu rfa plik zostanie nadpisany. O ile dostaniemy informacje o błędzie podany przez windowsa również go wysyłamy. Uzyskujemy go klikając w szczegóły (jak na poniższym screenie), zaznaczamy cały tekst i wklejamy do treści maila.

Wyścig 1
Jedziemy na takich ustawieniach na jakie pozwala nam grafika czyli możliwie największe (najlepiej na full detalach i ze sporą widoczną ilością bolidów).

Wyścig 2
Tak jak wyścig 1 tylko bez IRG Toola

Wyścig 3
Wracamy do uruchamiania rfa toolem. Wszyscy zmniejszają ustawienia grafiki do co najmniej średnich (ustawiamy średnie lub jeszcze niższe), DX9 i widoczność bolidów do 10.

Wyścig 4
Wchodzimy do naszego folderu rfactora i robimy kopię bezpieczeństwa pliku rfactor.exe Pobieramy ten program http://www.ntcore.com/files/4gb_patch.zip uruchamiamy następnie wskazujemy rfactor.exe (ten właściwy) i zatwierdzamy. Uruchamiamy rfactora poprzez toola i jedziemy wyścig na możliwie największych detalach (tak jak w race 1)

Wyścig 5
Zmieniamy detale na dowolne czyli takie w jakich zazwyczaj jedziemy GP.

UWAGA!!! Nie paczujemy rfactor exe wcześniej niż to jest podane.

Kategoria: 

Comments

Jest jakaś szansa na to, żebym w każdym z tych wyścigów startował z ostatniego miejsca? Chcę pomóc jak najlepiej ale boję się, że może mnie strasznie klatkować i nie chcę zepsuć testów.

Mateusz Ataman's picture

mati zawsze mozesz nie startowac w Q,  i wtedy z konca stawki start bedziesz mieć ;)