GP Bahrajnu - zmiana godziny startu

    W najbliższą niedzielę (jutro) wyścigi oficjalne grupy pierwszej i grupy drugiej będą rozgrywane w tym samym czasie, o godzinie 20:00. Ten krok posłuży testowaniu serwera. Jeśli serwer podczas wyscigów będzie przeciążony, to wyścig grupy pierwszej zostanie natychmiast powtórzony, a wyscig grupy drugiej zostanie rozegrany zaraz po wyscigu grupy pierwszej.

Plan weekendu:

  • 20:00 - zbiórka
  • 20:10 - kwalifikacje
  • 20:30 - warmup
  • 20:40 - wyścig

    Jeśli testy przebiegną pomyślnie, to zawsze oba wyścigi będą rozgrywane równolegle. Uprzejmie prosimy o nie wychodzenie z serwera jak już się wejdzie na kwalifikacje. Takie wyjście gwałtownie zżera zasoby i powoduje wyrzucanie losowych osób z serwera. Podsumowując, jak już się wejdzie w okresie zbiórki na serwer, to nie wychodzimy, aż ostatni zawodnik nie ujrzy mety (rFactora można zminimalizować).

Kategoria: 

Comments

Myszkin's picture

"Jeśli serwer podczas wyścigów będzie przeciążony, to wyścig grupy pierwszej zostanie natychmiast powtórzony".

Co to znaczy przeciążony ? Czy jeśli na pierwszych lapach wywali z winy serwera np 2-3 zawodników to podejmiecie decyzję o powtórzeniu wyścigu ?

benethor's picture

@Myszkin: nie będzie trzeba czekać nawet do wyścigu, już podczas qualu powinien byc komplet ludzi, węc jeśli Celestia przestanie nadążać to powtórzymy to już w tym momencie.