Zapowiedź Sezonu IRG DTM 2020

Z zapowiedzią tego sezonu czekaliśmy na "Studio", najpierw byli zajęci swoimi ligami by w końcu po kilkukrotnych prośbach dali nam do zrozumienia, że kasa ważniejsza od takich lig jak ta. Ale co tam, pokazujemy im słowiański gest "Kozakiewicza" i otwieramy sezon IRG DTM 2020. Mod już gotowy i dostępny, ale musicie się uzbroic w cierpliwość bo procedura jest dla pokolenia plug&play skomplikowana ;). Trzeba zakupić moda rF2_T5_2018 od URD i po tym zakupie podać e-mail z którego dokonano zakupu i jakiś dowód zakupu w postaci faktury lub przelewu z paypala. Maila, którego podało się przy zakupie trzeba uzupelnic w profilu usera w odpowiedniej rubryce, a na adres [email protected] należy przesłać wspomniane dowody zakupu.

Procedura wymaga potwierdzenia zakupu od URD czyli będziemy sprawdzać u prawnego właściciela moda czy taki zakup został faktycznie dokonany. Nasza modyfikacja ma jego zgodę i wsparcie, czego już o właścicielu rF2 nie można niestety powiedzieć.

Szczegółowy Kalendarz i tory wkrótce pojawią się na naszej stronie.

Formuła wyścigów zachowujemy sprawdzone połączenie Sprintu i Wyścigu Głównego

Q1 10 minut

R1 20 minut

Q2 10 minut

R2 60 minut

Mnożniki zużycia opon oraz paliwa: Normal

Pomiędzy sesjami Q i Race nie ma parc ferme czyli czym chata bogata, można kombinować osobne sety na kwalifikacje czy na wyścigi. Nie ma też konieczności zmiany opon oraz tankowania ale w R2 specjaliści od psucia modów postarali się o możliwość różnych strategii. Czyli albo dajemy czadu na mniej zatankowanym bolidzie i odwiedzając w boksach mechaników dolewka paliwa i świeże "laczki" albo jazda na "emeryta" i bez pitstopu turlamy się bacząc na oponki oraz ekonomicznie jedziemy do celu.

Bazujac na modzie T5 2018 przygotowaliśmy moda czerpiącego więcej z realnej specyfikacji aut DTM z 2018 roku.
Przede wszystkim została podniesiona moc do ponad 530 KM ( a taka była deklarowana pod koniec sezonu 2018 z 3.3 L silników wolnossących) czyli dość znacznie w stosunku do oryginalnego moda, co na pewno odczujemy na wyjściach z zakrętów.

Opony slick zostały poprawione aby dało się tą zwiększoną moc kontrolować oraz zostały przywrócone funkcje, które mają oryginalne mody od studia. Poprawiono również zachowanie opon na mokro. Możliwa jest jazda nawet na 100% zalanym torze.
Auta różnią się tylko nadwoziem i wyglądem - mechanicznie są w 100% tożsame, korzystają z jednego zestawu plików więc BoP jest idealny.
Samochody posiadają 6 stopni mieszanki paliwowej, które umożliwiają dostosowanie apetytu silników na paliwo w zależności od toru, ale jeśli komuś ma go braknąć to mechanicy czekają z konewką i lejkiem aby dolać brakującą ilość.

No i na koniec z najważniejszych rzeczy - podrasowaliśmy również dźwięki i dodaliśmy do nich trochę "mięska", bowiem dźwięki z oryginału mogły męczyć uszy na dłuższą metę.

Zapisy ruszą za moment, ale najpierw potwierdzenie do administracji a potem reszta papierkowej roboty.

Z każdego z wyścigów IRG Studio przeprowadzi bezpośrednie relacje, i zapewniamy, że pomimo że nie mamy tu "zawodowych" kierowców wyścigowych u nas jazda Botem przez połowę wyścigu nie przejdzie. Będzie głośno, będzie ostra rywalizacja ale jak od zawsze postaramy się o zachowanie zasad fair play przez wszystkich.

Zapinajcie zatem pasy, ruszamy i nie boimy się tego powiedzieć,że będzie, będzie zabawa....

Kategoria: