Zapowiedź Irg Formula 2019

Po długich zimowych miesiącach na łamy portalu IRG-World powraca seria F-1 

Już 17 Marca zaingurujemy nowy sezon IRG Formula 2019, pora zatem zaprezentować nowy mod i przedstawić najważniejsze zasady. 

Z uwagi na niewielkie zmiany regulaminowe w prawdziwej F1, również i my postanowiliśmy nie wprowadzać rewolucji w myśl zasady " lepsze jest wrogiem dobrego".

Dotychczasowy model auta od ACFL poddaliśmy zaledwie kilku zabiegom kosmetycznym, m.in: powiekszono i uproszczono przednie oraz tylne skrzydła a sekcje boczne oraz wloty hamulców pozbawione zostały zbędnych elementów aerodynamicznych (template do malowań pozostał ten sam, dodalismy możliwość pomalowania elementów systemu Halo)

Prezentacja bolidu przygotowana przez pociska: https://www.youtube.com/watch?v=SiLfLIk3HpE&feature=youtu.be

Wewnątrz bolidu, w jego "bebechach" zaszło kilka drobnych zmian: waga bolidu wzrosła do 740 kg ( na sucho) a bak mieści w tym sezonie 150 litrów paliwa. Wychodząc na przeciw sugestiom podwyższyliśmy poprzeczkę i zwiększyliśmy dystans do 85% długości wyścigów w realnej serii F1. Jednostka napędowa pozostała taka sama - max. moc silnika :976 KM, 637 Nm, 13 000 rpm.

Niewielkie zmiany zaszły w zakresach zużyć silników i hamulców. Idąc dalej są zmiany w oponach gdzie kierowcy znajdą tylko 3 rodzaje mieszanek typu slick: Soft - Medium - Hard oznaczone odpowiednio kolorami Czerwona-Żółta-Biała. Poprawiono zużycia i pracę opon, delikatne poprawki w fizyce bolidów serii IRG Formula 2019 powinny pozwolić na więcej walki.

Cały sezon będzie składał się z 20 rund - terminarz możecie sprawdzić w kalendarzu: https://www.irg-world.com/calendar/28

Mod, tory i pliki konfiguracyjne jak zwykle do pobrania za pomocą IRG Toola a malowania i reklamy w pobieralni: https://www.irg-world.com/download

Zapraszamy na testy i zapisów do sezonu : https://www.irg-world.com/thread/1119

 

Kategoria: