Zapowiedź Ligi Wiosna-Lato 2019

 

Po krótkim zimowym sezonie w lidze Prototype Challenge nadchodzi czas kiedy związani z portalem fani wirtualnego ścigania jak każdej wiosny zastanawiają się: Jakie tym razem wiosenne „danie główne“ przygotuje administracja na pierwszy sezon „puszek“ w 2019 roku? Zgodnie z obietnicą wybrany przed jesienią mod GTE od studia został wyeksploatowany, bowiem jeździliśmy i autami GT Endurance jak i do ligi zimowej wybraliśmy najszybszy w pakiecie prototyp.

Mod GTE odkładamy na półeczkę. Więc co teraz? Zmiana platformy?

Zaraz... zaraz ..... Czy aby na pewno go wyeksploatowaliśmy tak jak byśmy chcieli do końca?

Jest jedna rzecz, której nie mogliśmy odżałować. Mianowicie to, że pewne zacne mocarne wozidełko miało bardzo, ale to bardzo skromne występy podczas jesieni. Tak dobrze się domyślacie - chodzi o Corvette C7.R

Gdyby wziął siekierę i odrąbał sobie od ręki dwa palce - to jeszcze dałby radę tą dłonią zliczyć kierowców, którzy wystąpili w amerykańskim aucie w sezonie GTE 2018: Szalony i idący pod prąd Kanek (pozdrawiamy), profesor setupu Splott oraz Rosiu. Rosiu to auto wybrał, pomalował i .... stwierdził, że nie da rady nic zwojować :D . Według niektórych z nas Corvetta brzmi właśnie na platformie rf2 najlepiej ze wszystkich simów dostępnych na rynku. Dodanie gazu wywołuje ciarki na skórze. Niektórzy simracerzy tuż przed sezonem obwieścili, że to najfajniejsze również pod względem prowadzenia autko w wybranym przez nas modzie. Wiemy, że z żalem nie zostało wybrane przez niektórych kierowców, bo osiągnięcie jak najlepszego wyniku w sezonie GTE było po prostu łatwiejsze w mega stabilnym BMW czy Porsche.

Wnioski nasunęły się same.

Ogłaszamy nowy sezon. Nie mogliśmy wybrać jednej nazwy więc funkcjonuje nawet u nas w administracji pod kilkoma: 

„C7.R Cup“

„Corvette Cup of America“

„CCoA“

„Probably the last season with rFactor 2“ ;) 

Powtarzające się słowa C7.R, Cup do tego America - zawężają rozważania: z tych nazw można wiele wywnioskować - jaki będzie to sezon, a nawet jakie dalsze plany ma administracja.

Zaczynamy 10 marca - pierwszy tor Daytona.

Kategoria: 

Comments

Pięknie! Każdy chciał, ale się bał, więc teraz będzie łatwiej z wyborem:)

pocisk's picture

Oby tylko S397 znowu tych malowań nie updatowała w trakcie sezonu ;) 

Wybrał ? - a wybrał !

Pomalował ? - ano pomalował !

A nie jeździł, bo nie miał (ma) kurła czasu, a nie dlatego, że wybrał źle.

Poza tym, ze wszystkim co zostało napisane w pełni się zgadzam ;)

 

modlicha's picture

Rosiu hehehe :D

Będziesz miał okazję jeszcze raz podejść. Teraz dla wszystkich sprawiedliwie - to samo auto.

@Pocisk - no mam nadzię, że ten jeden update co był wystarczy i więcej już nie będa kombinować. BTW teraz można te Corvetty fajnie pomalować bawiąć się 5 różnymi materiałami.

Marek Cieslak's picture

Byśta dali skina do malowania hłe hłe