Winter Seasons

Śnieg za oknem to znak, że święta już blisko, ale nie oznacza to bynajmniej końca wyścigowych emocji. 

 

Tradycyjnie już zapraszamy na spędzenie zimowego sezonu razem z nami, tym razem spektakl będzie liczył dwa akty.

 

Winter Formula podobnie jak w zeszłym sezonie zaprezentuje nam się serią GP3. Tak, tak to ta malutka formułka serii "trzy" i rozdanie kart nr 2. Niech nikogo nie zmyli sama nazwa, bo mod zupelnie inny niż poprzedni - nowe auta, nowy FFB i nowe doznania wizualno dzwiękowe. Będziemy się ścigać autem konstrukcji Dallarry. Autka zacnie prezentowały się na torze gdzie wysłaliśmy naszą ekipę aby przetestować obie serie wyścigowe, czyli Interlagos:

 

 

 

Przez cały sezon będziemy ścigać się na oryginalnym modzie "GP3 SERIES 2016/2017" autorstwa Slow Motion aka marcoround. Jeden model, jedna fizyka z jednakowymi szansami dla wszystkich zawodników.

Moda i potrzbne pliki jak zawsze możecie pobrać za pomocą IRG Toola lub też dokonać subskrypcji na Steamie: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=939773105

(Mod na naszych serwerach będzie akualizowany na bierząco. W przypadku problemów z kompatybilnością - Administracja zastrzega sobie możliwość zmiany wersji moda na najbardziej stabilną). 

 

==============================================================

Drugą serią która będzie nam dostarczać emocji i rozrywki, będzie niższa seria wyścigowa aut osobowych znanej serii TCR. 

IRG TCR to sześć wszystkim nam znanych autek z napędem (przez niektórych uznawanym jako niesłusznym) na przednią oś:

WV Golf:

Honda Civic:

Seat Leon:

Ford Focus:

Audi TT:

Opel Astra:

 

Ponownie jedna i ta sama fizyka i takoż samo wyrównane szanse dla wszystkich uczestników serii. Jedyną różnicami będą odczucia FFB, które zdaniem naszych ekspertów dorównują firmowym produkcjom od S397.

Mod autorstwa węgierskiej grupy SIMCO. Więcej ich produkcji możecie znaleźć na stronie: http://simcompany.hu/?page_id=6201

 

Model rozgrywki po wielu dyskuskasjach, stanął na zachowaniu formy z zeszłego sezonu. Uznaliśmy iż weekend z dwoma wyścigami po 35 minut z odwróconą pierwszą dziesiątką w drugim wyścigu będzie najbardziej atrakcyjną formą dla uczestników jak i dla widzów. Czas przeznaczony na te wyścigi też był brany pod uwagę, z myślą o ekipie obsługująca transmisję. Czas ogranicza nasze wydarzenie, a taka forma pozwala nam ukończyć zawody o odpowiedniej dla nas i dla większości uczestników porze.

 

Zarówno w Winter Formula jak i IRG TCR korzystamy z oryginalnych modów, bez żadnych ligowych modyfikacji, tj. indywidualnych malowń aut oraz kasków. 

 

Plan weekendu wyścigowego:

21:00 Q1 15 minut

(Q1 session closed)

Warmup 5-10 minut

R1 35 minut

R2  35 minut (odwrócona pierwsza 10 z poprzedniego wyścigu)

  

Zasady te będą obowiązywały w obu zimowych seriach.

Zapisy do sezonów oraz szczegółowy regulaminy serii (ze wzgledu na czas w jakim się znależliśmy) po świętach.

 

Serwery gotowe, wszystko podpięte ... możemy zaczynać!

Kategoria: