Zapowiedź Lausitzring Race IRG DTM 2020

Zapewne gdyby sytuacja wyglądała normalnie niejeden z kierowców IRG World czyli zaliczający się do grona fanów Motosportu miałby problem. Brać udział w wirtualnym ściganiu w naszej lidze czy wraz z ekipą znajomych wybrać się na ten położony najbliżej granicy z Polską tor na którym ścigaliby się kierowcy z realnej serii DTM. Świadomość udziału w tym wydarzeniu Roberta Kubicy zapewniła by wzmożoną obecność kibiców z Polski. Może Ci co mieliby dość blisko podjęli by próbe połączenia obu tych przyjemności i po zakończeniu ścigania prędko wróciliby do domów aby wziąć udział w drugiej odsłonie serii IRG DTM 2020.

Jeżeli ktoś chce zobaczyć okrążenie w wykonaniu Tomasza Sobańskiego zapraszamy.

Onboard wraz z opisem Rex-a można podziwiać tutaj: https://youtu.be/sI5ISBx9hKQ

Tor Euro Speedway Lausitz został wybudowany w 2000 roku, od początku historia tego obiektu w dramatyczny sposób zapisała się w annałach motosportu. W 2001 roku miały na tym nowoczesnych i wydawałoby się bezpiecznym torze kilka wypadków. Podczas testów Audi R8 zginął były kierowca Formuły 1 Michele Alboreto, w tym samym roku Alex Zanardi w wyniku wypadku stracił obie nogi. Powrót Alex-a na ten tor w 2003 roku pokazuje jak mocnymi mentalnie potrafią być zawodnicy. Powrócił on na tor i w protezach przejechał 13 okrążeń po Euro Speedway.

Zapewne gdybyśmy mieli regularny sezon w realnym DTM te trybuny pełne byłyby biało-czerwonych flag, ale jest jak jest i dlatego z tym większą nadzieją na emocjonujący weekend z IRG DTM 2020 zapraszamy kibiców na niedzielne zmagania naszych kierowców. Co prawda jesteśmy dopiero po jednym wyścigu i jeszcze nie czas na wskazywanie faworytów, ale już pierwsze boje na torze Zolder zapewniły nam emocje, można sobie obejrzeć to na naszym kanale tytaj: https://youtu.be/QNJ7B9uVIfg

Zapraszamy kierowców na intensywne przygotowania. A kibiców już dzisiaj zapraszamy na niedzielny wieczór. IRG Studio we współpracy z MotogamesTv, przeprowadzi transmisję z niedzielnych zmagań, która dzięki usłudze Restream będzie również dostępna do obejrzenia na naszych kanałach:

IRG Twitch

IRG Mixer

IRG DLive 

Partnerami medialnymi imprezy są: MotoHighPLSpeedZonePLMotogamesTvPol Express.

 

Zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszych społecznościówek, np. FB, TW gdzie zawsze możecie podzielić się komentarzem i zostawić lajka - nie zajmie Wam dużo czasu, a dla nas będzie wyrazem Waszego wsparcia dla naszej działalności :)

 

Race weekend:

20:00 Practice session

21:00 Qualify 1 (10 minutes)

21:15 Race 1 (20 minutes)

21:40 Warmup (5-10 minutes)

21:45 Qualify 2 (10 minutes)

22:00 Race 2 (60 minutes)

23:00 Weekend finish

UTC+1 time of the schedule

 

Pre race limit: 40 laps on the league servers

Servers:

IRG_DTM#1 (24/7)

IRG_DTM#2 (24/7)

How to joini: http://irg-world.com/for-new-ones

 

Kategoria: