Zapowiedź Hungaroring Race IRG DTM 2020

Trzecia runda sezonu IRG DTM 2020 zabiera nas w pobliże Budapesztu, stolicy Węgier gdzie jeszcze w czasach dawno i słusznie minionych dzięki staraniom naszego dobrego znajomego z serii Formuly 1 Berniego Ecclestone powstał pierwszy w tzw. "Bloku Wschodnim" tor wyścigowy z prawdziwego zdarzenia. Jego specyfika to przede wszystkim bardzo techniczne zakręty, łatwo tu zgubić optymalną linię i stracić cenny czas. Od strony kibica jest to bardzo ciekawy obiekt, prawie 80 % toru jest widoczna dla oglądających wyścigi pasjonatów motosportu. Celowo podczas projektowania brano pod uwagę aby kibice mogli widzieć jak najwięcej. Dla pierwszych kibiców bilet na premierowe Grand Prix Węgier był sporym wydatkiem, koszt był porównywalny ze średnią kilkumiesięczną pensją obywatela kraju gulaszem i Tokayem (słynnym na cały świat) płynącym.

W ramach wycieczki krajoznawczo turystycznej zapraszamy na szybki rekonesans na znów mokrym torze. Onboard okraszony komentarzem Tomasza "Rex-a" Sobańskiego przybliży układ toru, ostrzegamy Rex znów w wysokiej formie ;)

>> https://www.youtube.com/watch?v=YyxC8lKflP8&feature=youtu.be <<

My jako karuzela IRG DTM po dwóch niezwykle ciekawych rundach na Zolder i Lausitzring po raz trzeci staniemy do dwóch wyścigów podczas jednego wieczoru. Najpierw 20 minutowy Sprint a na danie główne 60 minutowy wyścig gdzie zapewne kierowcy zakombinują ze strategią. Kto odrobi najlepiej "lekcje" a może przechytrzy rywali, okaże się w niedzielny wieczór.

 

Kierowca Punkty
Stepek 126
Norbert 100
Marek Cieslak 97
Lukasz Krawczuk 75
Rossi46 68

Tak prezentuje się dotychczasowy dorobek punktowy najważniejszej tabeli, czyli indywidualnej klasyfikacji kierowców.

Zapraszamy kierowców na intensywne przygotowania. A kibiców już dzisiaj zapraszamy na niedzielny wieczór. IRG Studio we współpracy z MotogamesTv, przeprowadzi transmisję z niedzielnych zmagań, która dzięki usłudze Restream będzie również dostępna do obejrzenia na naszych kanałach:

IRG Twitch

IRG Mixer

IRG DLive 

Partnerami medialnymi imprezy są: MotoHighPLSpeedZonePLMotogamesTvPol Express.

 

Zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszych społecznościówek, np. FB, TW gdzie zawsze możecie podzielić się komentarzem i zostawić lajka - nie zajmie Wam dużo czasu, a dla nas będzie wyrazem Waszego wsparcia dla naszej działalności :)

 

Race weekend:

20:00 Practice session

21:00 Qualify 1 (10 minutes)

21:15 Race 1 (20 minutes)

21:40 Warmup (5-10 minutes)

21:45 Qualify 2 (10 minutes)

22:00 Race 2 (60 minutes)

23:00 Weekend finish

UTC+1 time of the schedule

 

Pre race limit: 40 laps on the league servers

Servers:

IRG_DTM#1 (24/7)

IRG_DTM#2 (24/7)

How to joini: http://irg-world.com/for-new-ones

Kategoria: