Zapowiedź Hockenheim Race IRG DTM 2020

 

Po raz dziesiąty w sezonie IRG DTM 2020 na starcie niedzielnych wyścigów staną najlepsi z e-kierowców naszej ligi. Sprawa mistrza tego sezonu została już rozstrzygnięta. Gratulacje dla zwycięzscy,Daniel Stepkowski ma przewagę już wystarczającą a ciągle może jeszcze dobić swoich rywali. W zasadzie drugie miejsce jest już też obsadzone i gratulujemy Norbertowi Michoniowi zajęcia pozycji. Natomiast zanosi się na to, że walka o najniższy stopień podium będzie niczym "cream de la cream"  Obecnie 3ci Wojtek Klimek ma 1 punkcik przewagi nad Łukaszem "bidonem" Krawczukiem. Za ich plecami Kris Kaczmarkiewicz i brato oraz Kamil Gaca absolutnie nie składają jeszcze broni. W sumie od pozycji 3 do 7 mamy 67 punktów różnicy. W "puli" jest jeszcze 75 punktów więc ojojojojoj.... będzie się działo.

 

Na tym torze, przypominającym z lotu ptaka bucik na obcasie trzeba znaleźć perfekcyjnie zbalansowany setup. Start i dojazd do szybkiego łuku "Nordkurve" budzi obawy o przetrwanie. Dohamowanie do 2 i wyjście z 3,4 by na łukowatej Parabolika pędzić ponad 270 km/h, na hamulce i przyczepność musimy uważać przed "Spitzkehre Hairpin" a za chwilę wciskamy gaz w podłogę by dojechać poprzez zakręt nr 7 do kolejnego ciasnego zakrętu. Dobra trakcja i wyjście z 10-tki poprowadzą nas do "Mobil-1 kurve" gdzie zaczyna się strefa "stadionowa" Cały sektor 3-ci to przechodzenie z zakrętu w zakręt i dbałość o opony w tym odcinku będzie nie lada wyzwaniem dla kierowców i ich mechaników.

Życzymy udanego weekendu wszystkim zawodnikom, dziękując zarazem za spędzony z naszą ligą czas. Dwa wyścigi na torze Hockenheim i Seria IRG DTM 2020 w najbliższą niedzielę finalnie będzie rozstrzygnięta.

Zapraszamy w niedzielę na bezpośrednią transmisję, z klimatyzowanego IRG Studio będą komentować poczynania naszych simracerów pocisk i Makatak z gośćmi.  Jak zwykle na najlepszym kanale MotogamesTv, jak zwykle przy medialnym wsparciu naszych medialnych partnerów ; MotoHighPLSpeedZonePLMotogamesTv.

 

Dzięki usłudze Restream transmisja będzie również dostępna na kanałach:IRG Twitch, IRG DLive.

 

Zachęcamy wszystkich do odwiedzania naszych społecznościówek, np. FB gdzie zawsze możecie podzielić się komentarzem i zostawić lajka, co nie zajmie Wam dużo czasu, a dla nas będzie wyrazem Waszego wsparcia dla naszej działalności :)

 

Race weekend:
20:00 Practice session
21:00 Qualify 1 (10 minutes)
21:15 Race 1 (20 minutes)
21:40 Warmup (5-10 minutes)
21:45 Qualify 2 (10 minutes)
22:00 Race 2 (60 minutes)
23:00 Weekend finish
UTC+1 time of the schedule

 

Pre race limit: 40 laps on the league servers

 

Servers:
IRG_DTM#1 (24/7)
IRG_DTM#2 (24/7)

 

How to joini: http://irg-world.com/for-new-ones

 

 

 

Kategoria: 

Comments