NEW SERIES

Pod parasolem wielkich emocji - czyli co nowego czeka nas w serii aut z  tak zwaną. „budą”?
 
Po niestety przedwczesnym zakończeniu serii  Legend Reborn, przyszedł czas aby zapełnić lukę w segmencie aut ze sztywnym dachem.
Trochę to trwało zanim podjęliśmy decyzję, co to ma być za seria i czy zasady jej dotyczące pozostają z poprzednich sezonów. Postanowiliśmy by wrócić do wspaniałego okresu, którym był sezon WTCCX, z tą jednak różnicą, że tym razem wchodzimy z nowa platformą czyli rF2. 
Wzorem z serii „F1” na znakomitym modzie od RACErFACTOR, postanowiliśmy wypuścić serię tylko z jednym modelem auta by dać możliwość płynnej jazdy osobom ze słabszym sprzętem. 
Wybór jednego samochodu w tym przypadku daje nam sporo plusów w tym: 
-lekki mod, nie obciążający aż nadto sprzętu,
- ujednolicona fizyka auta, a co za tym idzie, mniejsze zużycie zasobów procesora oraz brak        problemu z próbami wyrównania szans poszczególnych aut.

Dodatkowo by dać większą możliwość startów w tej serii zawodnikom z serii „F1” postanowiliśmy, że tor na którym rozgrywany będzie wyścig, będzie torem pojawiającym się w następnym tygodniu w  serii „F1”. Krótko mówiąc, każdy z kierowców formuły będzie miał możliwość nauczenia się linii przejazdu toru w samochodzie serii GT oraz dodatkowo poprzez  start w wyścigu będzie miał okazje poznać najbardziej dogodne miejsca do ataku. Jak większość wie, auta z „budą” są bardziej odporne na wszelakie przepychanki, a kierowcy się nawzajem nie oszczędzają. Jest też prawdą, że czasami takie przepychanki w „F1” mogą się zakończyć utratą skrzydeł, tutaj przeważnie kończą się na obdrapanym lakierze lub niewielkich wgnieceniach karoserii. 
Regulamin pozostanie praktycznie bez zmian i wszelkie szczegóły dotyczące regulacji zostaną podane wkrótce.

Ale do sedna sprawy, to na co czekają wszyscy czyli ogłoszenie „moda” do nowej serii.

Jest to mod BMW E90 WTCC z modelami aut z lat 2006-2008. Czyli nawiązujemy do sezonu WTCCX z tym że tym razem będzie to na platformie rFactor 2  z dobrze dopracowanym modem wykorzystującym wszystkie nowinki rF2, w tym zaawansowaną pracę  zawieszenia, opon oraz całej konstrukcji auta.
 
Mamy nadzieje że nowy mod szybko przekona Was do tego by wskoczyć za kółko i poczuć różnicę w jeździe na suchym, mokrym, zielonym czy  już nagumowanym torze, przy zmiennych warunkach pogodowych.
 
Wszystkich kierowców zapraszamy do testowania nowej serii –  dziś, na naszym portalu,  dostępny będzie dla Was serwer z modem.

Bulid 930

Mod do ściągnięcia nasze download

Tor do ściągnięcia - nasze download

Po zainstalowaniu proszę spokojnie wchodzić na serwer o nazwie  IRG_BMW

Tags: 
Kategoria: 

Comments

Marek Cieslak's picture

To może być ciekawa opcja :) Możliwe ze się zapisze :)

 

pocisk's picture

Hah! to się King ucieszy :D

PLkris's picture

na jakim bildzie>?