DTM - NORISRING - 04 12 2017

07/12/2017 - 15:11
itsnotme
User
Registration: 18/09/2017 - 17:58
nie szukam zadnej zaczepki

a co do wypowiedzi Grześka (Na TS słyszę "to mój pierwszy wyścig w deszczu" a za chwilę czytam na forum że przejechane tysiąc godzin. Coś mi tu nie pasuje.
Mimo że gra jest jaka jest, szczypta skruchy bynajmniej dla "nowego" by się przydała.)

nie wiem czy wiesz ze w Assetto Corsa nie ma deszczu ;)

(G Bulat: No ale tutaj cały czas chodzi o tą ignorancję. Ktoś przychodzi, gdzie na niczym mu nie zależy, przez przypadek rozwala 4 osoby (ewidentna wina gry-choć ja tego nie podzielam, bo można było tego uniknąć, wystarczyło pomyśleć))

dlaczego by mi miało nie zależeć? zależy mi bo chce tutaj doświadczenie złapać zeby iść dalej.. jak uniknąć i jak pomyśleć? nie rozumiem Cie, gry nie znam, to skąd miałem wiedzieć ze są ustawienia sieciowe?
ręce mi opadają XD
Edited by: itsnotme - Thu, 07/12/2017 - 15:20

simrace.pl

ARCADE CORSA

07/12/2017 - 15:41
modlicha
Piotr Wojdylo
Administrator
Registration: 15/06/2014 - 18:34
Naczelny admin portalu wyraził się już chyba jasno. Nie ma co dodawać - Itsnotme był obserwowany przed dostaniem licencji i wg mnie ogarnia bardzo dobrze - jako administrator nie mam mu nic do zarzucenia.

A w tym ogarnianiu prawdopodobnie "wciąga nosem" tych co teraz hejtują i tych "ekspertów od filmików i gifów" ;)

Co do ustawień sieciowych - to z tego co widzę to zawodnicy którzy mają rf2 od kilku lat pytają się dopiero gdzie te ustawienia znaleźć....
Ręce opadają, a "nowego" się czepiają ...

No i Rossie .... wybacz, ale czy Twój pierwszy kontakt z rf2 (czyli powrotem do ścigania po latach) był dla Ciebie wymarzony taki jak byś chciał?

Grzesiu, czy twoje zainteresowanie się "puszkami" za czasów ligi SMP GT3 odbyło się tak jakbyś chciał?

Zostawiam te pytania bez odpowiedzi i niech tak sobie zawisną.
Każdy ma coś za uszami, a się niepotrzebnie odzywa.

Owszem osobiście również nie jestem zwolennikiem dopuszczania na siłę zawodników na koniec sezonu - ale mam na myśli kompletnych żóltodziobów, którzy dopiero uczą się zachowania na torze. W naszej ocenie itsnotme ma w tym względzie większe ogarnięcie niż połowa gridu - po prostu dopadł nas wszystkich problem z łączem spowodowany rozbudowanym modelem zniszczeń w modzie + ograniczaniem łacza.

Mam nadzieję, że dzięki temu już mamy rozwiązanie i to ogarnęliśmy. Można powiedzieć, że gdyby nie itsnotme - problem dalej by wisiał nierozwiązany i czekał na kolejny zbieg okoliczności by się ujawnić.
Edited by: modlicha - Thu, 07/12/2017 - 15:44

07/12/2017 - 15:49
IRG Administration
EMPEROR
Administrator
Registration: 09/03/2013 - 17:27
I to jest moment w którym najlepiej jednak tą dyskusję zamknąć, z całą stanowczością podkreślając, że problem łącza nie dotyczy serwerów dedykowanych w IRG.
Temat uważamy za wyczerpany.
Edited by: IRG Administration - Thu, 07/12/2017 - 18:40