DTM - NORISRING - 04 12 2017

07/12/2017 - 10:06
rex
Tomasz Sobanski
User
Registration: 10/12/2015 - 21:41
Ja tylko wpiszę coś, bo zazwyczaj mało piszę, ale tym razem to uczynię:P
Jak Kali ukraść krowa, to być duzio dobzie!!!
Jak już Kalemu ktoś ukraść krowa, to być baldzio niedobzie!!!!!!!!
Oj niedobzie, niedobzie. Cio to będzie?!! Tragedia!!! Złodzieje!!! Cio to za kraj!!! Polacy rasiści!!! etc. etc.

Analogię przytoczył Pocisk. To, że podjęliśmy jako administracja takie, a nie inne decyzje, oznacza ni mniej, ni więcej. U nas KAŻDY jest przysłowiowym Kalim i nikt nie jest ani bajdziej lepsiy, ani bajdziej golsiy;) Niczyja "krowa" nie mojsza ni twojsza, wszyśkie sią lówne.

Sytuacja z itsnotme obnażyła niedoróbki sima, ale też pozwoliła wyłapać błąd, z którym podejrzewam boryka się wiele lig/portali. Człowiek się uczy całe życie, to jest pewne jak podatki i śmierć. Nie róbcie więc gównoburzy i to zazwyczaj na 2 portale, bo nie ma o co.
Moja prywatna opinia jako usera dotycząca uczestnictwa 2 nowych debiutantów w mistrzostwach jest taka, że trochę nie fair jest wparowanie na imprezę i pod jej koniec rozdawanie dyspozycji gospodarzom co i jak, a na koniec obśmianie ich, że robia do dupy imprezy. Taka metafora;)
Z drugiej strony idąc na imprezę chce się bawić. No ale to już ludzka natura, a nad tym nie będziemy dyskutować. Jest regulamin, który pewne rzeczy określa i jak coś jest w ramach tych praw, to nikomu włos z głowy nie spadnie. Co innego jak te ramy przekracza, a na dodatek wykazuje się dość ignorancką postawą, to z całą mocą regulaminu nalezy takiej osobie wymierzyć należytą "nagrodę". Na tym skończyłbym dyskusję, a tym, co krzyczą o niesprawiedliwości proponuję ponownie odczytać początek mojego posta o Kalim i jego krowach:P
07/12/2017 - 11:08
G Bulat
Grzegorz Bulat
User
Registration: 17/03/2013 - 21:26
No ale tutaj cały czas chodzi o tą ignorancję. Ktoś przychodzi, gdzie na niczym mu nie zależy, przez przypadek rozwala 4 osoby (ewidentna wina gry-choć ja tego nie podzielam, bo można było tego uniknąć, wystarczyło pomyśleć)

Na TS słyszę "to mój pierwszy wyścig w deszczu" a za chwilę czytam na forum że przejechane tysiąc godzin. Coś mi tu nie pasuje.
Mimo że gra jest jaka jest, szczypta skruchy bynajmniej dla "nowego" by się przydała.
07/12/2017 - 11:22
rex
Tomasz Sobanski
User
Jako user zgadzam się z Grześkiem.
Jako admin mam regulamin i jego się trzymam.
07/12/2017 - 11:35
smigiel
Piotr Smigielski
Administrator
Registration: 07/03/2013 - 23:57
To lylko my admini mamy respektowac regulamin?

Król mówi co chce, jak chce i kiedy chce. Bo kto Królowi zabroni?

Fuck political correctness!

07/12/2017 - 12:10
IRG Administration
EMPEROR
Administrator
Registration: 09/03/2013 - 17:27
Jako administracja nie mamy dowodu na to, że kierowcy celowo ustawili sobie słabe łącze w celu uzyskania z tego tytułu korzyści.
"Młody" nie jest winny tego, że gra dopuściła takie ustawienia, pewnie nie był, i nie jest jedynym, które takie miał, wiemy już ( mamy przekonanie graniczące z pewnością) że po ustawieniu wg wytycznych ustawień łącza wymieniony błąd się nie pojawi.
W celu uniknięcia problemów z tym na przyszłość nasz tool będzie sprawdzał te ustawienia i usuwał graczy z serwera, którzy nie będą stosowali się do zaleceń. Prosimy nie traktować nowych kierowców "z góry" i wytykać im, że pojawiają się na ostatnie wyścigi i mieszają przeszkadzając w ostatecznych rozstrzygnięciach, w taki sposób nie będziecie mieli za chwilę z kim jeździć, kierowcy spełniający wymogi regulaminu mają prawo pojawić się na każdym, nawet ostatnim wyścigu, regulamin tego nie zabrania.
Prosimy wszystkich o szanowanie się nawzajem tu na forum i na torach a nie będzie niepotrzebnej jak to piszecie "gównoburzy"
Zarówno żarty na niższym lub średnim poziomie oraz nieetyczne zachowanie wobec innych nie ujdzie uwadze administracji.
Nie chcemy zamykać tego tematu, bo może ktoś chciałby wpisać swoje wrażenia z jazdy na tym wyścigu lub podzielić się innymi cennymi uwagami.
07/12/2017 - 12:30
rex
Tomasz Sobanski
User
smigiel: To lylko my admini mamy respektowac regulamin?

rozwinę myśl, bo widzę że nie do końca zostałem dobrze odczytany;)

Jako user zgadzam się, że po takim zajściu nie tylko nowy, ale KAŻDY user NIE powinien robić sobie heheszek i choćby nic nie mówienie byłoby jak najbardziej na miejscu w związku z netykietą. Nie oczekiwałbym słowa: przykro mi.... itd. Nie oczekiwałbym też słowa przepraszam, bo w końcu za co? Nikt tego nie robił specjalnie, na takich to jest paragraf!! Jednak ciągłe śmiechy i dodatkowe filmiki potrafią zdenerwować, szczególnie tych, którzy poważnie podchodzą do naszych zmagań. Ot takie moje przemyślenie i tyle.

Co do drugiej części to uważam, że nieważne czy admin czy nie - regulamin jest dla wszystkich. Z pewnego ugrupowania politycznego nikt nie jest, a jeśli nawet to co:P i nietykalności mieć jako takiej nie będzie;-)
07/12/2017 - 12:30
pocisk
Administrator
Registration: 17/03/2013 - 15:09
Pan Imperator to jest jednak fachowiec, jak już coś napisze to nie mam pytań. :)

07/12/2017 - 14:27
itsnotme
User
Registration: 18/09/2017 - 17:58
Moja prywatna opinia jako usera dotycząca uczestnictwa 2 nowych debiutantów w mistrzostwach jest taka, że trochę nie fair jest wparowanie na imprezę i pod jej koniec rozdawanie dyspozycji gospodarzom co i jak, a na koniec obśmianie ich, że robia do dupy imprezy. Taka metafora;)
REX
a czy ja sie smieje z organizacji czy z gry? organizacja jest na wysokim poziomie i nie ma sie do czego przyczepić ;)
a to że błąd wyszedł w trakcie mojej jazdy mam dostać karę ta? co z tego ze mam tysiac godzin przejechane w innym simie,
tu jest kompletnie inaczej, ja sie dopiero ucze tej gry.
i teraz piszesz ze nie mozna dołaczać w trakcie sezonu, a jakby dołaczył jakiś który by jechał na końcu stawki to ani słowa byś nie powiedział ;)

simrace.pl

ARCADE CORSA

07/12/2017 - 14:50
Rossi46
Wojciech Klimek
User
Registration: 21/09/2017 - 17:47
G Bulat: No ale tutaj cały czas chodzi o tą ignorancję. Ktoś przychodzi, gdzie na niczym mu nie zależy, przez przypadek rozwala 4 osoby (ewidentna wina gry-choć ja tego nie podzielam, bo można było tego uniknąć, wystarczyło pomyśleć)

Na TS słyszę "to mój pierwszy wyścig w deszczu" a za chwilę czytam na forum że przejechane tysiąc godzin. Coś mi tu nie pasuje.
Mimo że gra jest jaka jest, szczypta skruchy bynajmniej dla "nowego" by się przydała.

Podpisuje sie pod tymi słowami..
07/12/2017 - 15:08
rex
Tomasz Sobanski
User
Nigdzie nie napisałem, że dostaniesz karę za błąd rfa. Napisałem, że dostanie karę ten, kto złamał postanowienia regulaminu.
Co do dalszej części Twojej wypowiedzi pozwól, że się nie ustosunkuję, bo nacechowana jest zaczepnym tonem, a w ten sposób nie mam zwyczaju dyskutować.
Napisałem kilka postów wyżej o równym traktowaniu każdego z userów, więc nie szukaj proszę zaczepki bo nie dam się sprowokować.
Proszę czekać na rozliczenie wyścigu. Tam się wszystkiego dowiecie.