Komentarze po Race of Road Atlanta

07/05/2018 - 10:17
mr_jaro
Jarosław F.
Administrator
Registration: 16/01/2013 - 23:45
Otwieram

It's all about THE GAME

07/05/2018 - 12:54
Marcin H
Marcin Hinz
User
Registration: 30/12/2016 - 17:34
Dla mnie wyścig do zapomnienia. Wyspinowały przede mną 3 auta, na które się nadziałem. Spore uszkodzenia, auto źle jechało. Jeszcze trochę powalczyłem, ale tempo dramatycznie spadało więc żeby nie przeszkadzać - esc. :(
07/05/2018 - 13:16
live_87
Krzysztof Szczygielski
User
Registration: 12/10/2015 - 13:27
Mnie dopadła grypa i z gorączką ciężko było mi się skupić. Nie trafiałem w apeksy miałem strasznie spowolnione reakcje stąd tak słaby wynik. Do tego doszedł błąd na stracie bo ruszałem z uboższej mieszanki paliwowej i praktycznie całe okr przejechałem na niej tracąc sporo pozycji. Gdy po kilku okr tempo jako tako ustabilizowało się to popełniłem błąd bo przypadkiem zrzuciłem dwa biegi naraz i spaliłem silnik.
Gratulacje dla podium.
07/05/2018 - 22:04
TAZ
Szymon Poltorak
User
Registration: 25/10/2013 - 11:03
A ja kolejny raz pale silnik.Start wyscigu z pola to jakies nieporozumienie ktos przedemna zasnal ja musialem przyhamowac i spadlem na sam koniec,ludzie nie spijcie na starcie bo te pola sa tak ustawione ze ciezko kogos ominac na starcie a tak wgl w treningach jezdze normalnie i wszystko jest ok a w wyscigu pale silnik jako jedyny,nie wiem czym jest to spowodowane.Ale mam jakis problem z sprzetem albo czegos tu nie rozumiem.Kierownica mi sie ostatnio zle kalibrowala itd wiec sam juz nie wiem co na to poradzic.Kolejny wyscig 0 ptk i sadze ze tyle bede mial do konca sezonu.
08/05/2018 - 20:12
Pawel Lewandowski
Pawel Lewandowski
User
Registration: 22/09/2016 - 14:41
Start z pit-brak limitu
Problemy sprzetowe po aktualizacji. Pedaly zaczely szalec i musialem awaryjnie podpinac te od g27 ,do tego przycinalo czasami tak na pol sek
Moze nie bylo by tak zle gdybym mnial moze mniej pecha,poniewaz dotknolem Mcl ten postanowil mi oddac i to duzo mocniej. Proba jazdy rozwalonym samochodem nie byla niczym przyjemnym, mozna by jeszcze wytrzymac ale trafilem na porsche ktore wtoczylo sie tylem na tor. Drugi pit i kolejne ponad 100sek na naprawy i wyjazd by tylko dokonczyc wyscig. Niestety ale aktualizacja windows pogrzebala moj plan ukonczenia. Na prostej wbijam bieg w gore i nagle zrzuca mi 3 w dol zanim zlapalem sprzeglo bylo za pozno.